Rok sa s rokom opäť zišiel a my s nostalgiou a údivom premýšľame, kam sa zase tak rýchlo vytratil. Začnite ďalší rok netradične a urobte si z 1. januára prekrásny a nezabudnuteľný deň. Veď predsa, ako na Nový rok, tak po celý rok.

Nevyspávajte celý deň!

Samozrejme netvrdíme, aby ste si nedopriali poriadnu dávku zdravého spánku. Naopak! Po silvestrovskej zábave a zaľahnutí do postele v ranných hodinách si telo regeneráciu isto iste zaslúži.

Ide o to, aby ste v posteli nezostali trčať celý deň. To by bola škoda! Navyše prespanie nie je zdravé! Budete sa cítiť malátni a unavení, takže celý deň zbytočne premárnite a budete z toho mať akurát zlý pocit.

Pripravte si zábavu!

Skôr ako sa necháte pohltiť silvestrovskou zábavou, pripravte si program na Nový rok. Spíšte si svoje nápady pokojne na papier.

Budete 1. januára oslavovať vo väčšom počte ľudí s kamarátmi či s rodinou? Rozdeľte ich napríklad do dvojíc a zabavte vtipnými úlohami, ktoré budú musieť postupne plniť. Užijete si iste veľa zábavy. Nezabudnite dokumentovať! 🙂

Zostanete na Nový rok “iba” vo dvojici? Môžete skúsiť poňať novoročné predsavzatia trochu netradične a spísať ich pre vás oboch. Porozprávajte sa o tom, čo by ste vo vašom vzťahu mohli trochu zmeniť, čím ho oživiť, čo by ste chceli spoločne zažiť či vylepšiť. Až budete mať zoznam spísaný, rovno sa napríklad do jedného z bodov vrhnite. Poteší to iste oboch!

Vydajte sa na výlet!

Podniknúť výlet považujeme za skvelé odštartovanie nového roka. A je úplne jedno, či vyrazíte do prírody, za pamiatkami alebo zájdete omrknúť svoje obľúbené miesto.

Či už cestujete autom, vlakom či autobusom, nezabudnite si vziať na cestu všetko potrebné. Pitie a olovrant je samozrejmosťou, spríjemniť si ju môžete napríklad počúvaním obľúbenej muziky. Pribaľte tiež  cestovný vankúšik, nech sa vám cestuje pohodlne.

Čerstvý vzduch vám urobí dobre. Prečistíte si myseľ, priveziete si domov nové zážitky a skvelú náladu. Ale pozor! Vyrážate na cesty nevrlí alebo z donútenia? V takom prípade si cestovanie poriadne rozmyslite a radšej zostaňte doma a odpočívajte pasívne, napríklad s obľúbenou knižkou.

 

 

Facebook Comments

You may also like

Pripravte sa na letné horúce dni so značkou SENCOR

Letné dni so sebou prinášajú vysoké teploty, pred