Práca na farme je fyzicky náročná. Aj keď husto prší alebo je horúco, niektoré činnosti jednoducho nemôžu počkať – treba ich vykonať za každého počasia. Práve v týchto momentoch oceníte kvalitné pracovné oblečenie. Poradíme vám, aké montérky budú vyhovovať poľnohospodárom.

Univerzálne pracovné oblečenie? Montérky

Sú pohodlné, odolné a majú dostatok vreciek, do ktorých si odložíte rôzne pracovné pomôcky. Montérky sú obľúbený kúsok pracovného oblečenia už niekoľko generácií. Kedysi sa nosili najmä tradičné modré montérky, dnes si ich môžete zvoliť podľa typu práce, ktorú vykonávate.

Do nepriaznivého počasia odporúčame vodoodolné montérky a bundu spolu s kvalitnou obuvou, v lete oceníte ľahké a pohodlné montérky z funkčných materiálov (bavlna, polyester, denim, nylon, elastan).

Pracovné montérky pre poľnohospodárov

Práca v poľnohospodárstve sa spája s rizikom poranenia aj podráždenia pokožky rôznymi látkami. Preto pracovníci v tomto odvetví potrebujú kvalitné pracovné oblečenie odolné voči rôznym poveternostným podmienkam, mechanickému poškodeniu aj chemickým látkam.

Pracovné montérky pre poľnohospodárov by mali byť ušité z vodoodolného materiálu, ktorý pôsobí ako vonkajšia ochrana. Pohodlie zabezpečí elasticita a priedušnosť látky spolu s vhodne zvoleným strihom.

Okrem praktických vlastností a odolného materiálu pri výbere nezabudnite na komfort. Pracovné montérky budete nosiť niekoľko hodín denne, preto je jednou z kľúčových vlastností práve pohodlie – okrem pracovného výkonu pozitívne ovplyvní aj náladu. Komfort montérok zvyšuje elastický pás, nastaviteľné traky aj spevnené časti v najviac namáhaných miestach, ako sú napríklad kolená.

Pracovné montérky Strauss s trakmi predstavujú výbornú voľbu pre pracovníkov v poľnohospodárstve.

Montérky: dizajn vs funkčnosť

Montérky by v prvom rade mali byť funkčné a pohodlné, s dostatkom úložného priestoru na všetky pracovné nástroje. To však neznamená, že nemôžu vyzerať štýlovo. Vyberte si z ponuke pracovných odevov na www.ganes.sk moderné montérky pre poľnohospodárov, ktoré spĺňajú vysoké požiadavky na bezpečnosť, komfort aj dizajn.

 

Facebook Comments

You may also like

UTV, Side-by-Side alebo ATV štvorkolka: Aké sú medzi nimi rozdiely?

Svet štvorkoliek je plný rôznych pojmov, ktoré môžu