Zvažujete, ktorá požičovňa stavebných strojov je najlepšia? Ako zistiť, v ktorej si požičiate naozaj kvalitný stroj, ktorý vás nebude brzdiť v práci?

 

Základ je spoľahlivý výrobca

Aj keď aj služby a servis požičovne sú dôležité, základ tvoria vždy ponúkané použité stroje. Tie v požičovni Zeppelin sú od renomovanej americkej značky Caterpillar.

Značku Caterpillar poznajú určite všetci z vás. Len si spomeňte na ikonické žlté stroje s výrazným nápisom CAT. CAT je skratka, ktorú Caterpillar používa a medzi širokou, laickou i odbornou verejnosťou sa rýchlo ujala.

Najväčší výrobca banských a stavebných strojov vznikol v roku 1 925 zlúčením spoločností Holt Manufacturing Company a C. L. Best Tractor Company. Firma začínala výrobou traktorov poháňaných parou.

Firma ako ju poznáme v súčasnosti vznikla v roku 1 986 po reorganizácií spoločnosti. Caterpillar je súčasťou korporátu Dow Jones Industrial Average.

Caterpillar je nielen najväčším výrobcom banských a stavebných strojov, ale aj dieselových a plynových motorov, priemyselných plynových turbín a dieselelektrických lokomotív.

Caterpillar sa spolieha na svoje dlhoročné skúsenosti v oblasti ťažkej techniky a svoje motory a stroje si firma sama navrhuje aj vyrába. Zákazníkom prináša neustále nové zlepšenia a technické vychytávky, ktoré aj minibager premenia na výkonný pracovný stroj, ktorý sa nestratí medzi svojimi väčšími ekvivalentami.

Výhody dobrej požičovne

Tak už viete, v ktorej požičovni ponúkajú len tie najkvalitnejšie stroje. To však nie je všetko, čo môžete získať.

Spolu s požičaným strojom získate profesionálne služby a poradenstvo, ktoré platia pre všetky druhy požičiavaných strojov. Nech už je to elektrocentrála, rýpadlo alebo nakladač.

Všetky stroje v požičovni Zeppelin majú dôkladne preverený technický stav, sú pravidelne servisované podľa odporúčaní výrobcu.

O všetky servisné úkony a opravy sa stará požičovňa. Samozrejme, nesmie ísť o vadu spôsobenú zlým zaobchádzaním.

Skúsený personál vám odporučí vhodný stroj priamo pre vaše potreby. Navyše, stroj vám doručia priamo na miesto zásahu.

Facebook Comments

You may also like

Zaujímavosti o internete

Internet a teda aj internetové stránky sú dnes zdrojom