Zvažujete, ktorá požičovňa stavebných strojov je najlepšia? Ako zistiť, v ktorej si požičiate naozaj kvalitný stroj, ktorý vás nebude brzdiť v práci?

 

Základ je spoľahlivý výrobca

Aj keď aj služby a servis požičovne sú dôležité, základ tvoria vždy ponúkané použité stroje. Tie v požičovni Zeppelin sú od renomovanej americkej značky Caterpillar.

Značku Caterpillar poznajú určite všetci z vás. Len si spomeňte na ikonické žlté stroje s výrazným nápisom CAT. CAT je skratka, ktorú Caterpillar používa a medzi širokou, laickou i odbornou verejnosťou sa rýchlo ujala.

Najväčší výrobca banských a stavebných strojov vznikol v roku 1 925 zlúčením spoločností Holt Manufacturing Company a C. L. Best Tractor Company. Firma začínala výrobou traktorov poháňaných parou.

Firma ako ju poznáme v súčasnosti vznikla v roku 1 986 po reorganizácií spoločnosti. Caterpillar je súčasťou korporátu Dow Jones Industrial Average.

Caterpillar je nielen najväčším výrobcom banských a stavebných strojov, ale aj dieselových a plynových motorov, priemyselných plynových turbín a dieselelektrických lokomotív.

Caterpillar sa spolieha na svoje dlhoročné skúsenosti v oblasti ťažkej techniky a svoje motory a stroje si firma sama navrhuje aj vyrába. Zákazníkom prináša neustále nové zlepšenia a technické vychytávky, ktoré aj minibager premenia na výkonný pracovný stroj, ktorý sa nestratí medzi svojimi väčšími ekvivalentami.

Výhody dobrej požičovne

Tak už viete, v ktorej požičovni ponúkajú len tie najkvalitnejšie stroje. To však nie je všetko, čo môžete získať.

Spolu s požičaným strojom získate profesionálne služby a poradenstvo, ktoré platia pre všetky druhy požičiavaných strojov. Nech už je to elektrocentrála, rýpadlo alebo nakladač.

Všetky stroje v požičovni Zeppelin majú dôkladne preverený technický stav, sú pravidelne servisované podľa odporúčaní výrobcu.

O všetky servisné úkony a opravy sa stará požičovňa. Samozrejme, nesmie ísť o vadu spôsobenú zlým zaobchádzaním.

Skúsený personál vám odporučí vhodný stroj priamo pre vaše potreby. Navyše, stroj vám doručia priamo na miesto zásahu.

Facebook Comments

You may also like

Pripravte sa na letné horúce dni so značkou SENCOR

Letné dni so sebou prinášajú vysoké teploty, pred