V dnešnej dobe, kedy takmer všetkému dominuje internet, nie je žiadnym prekvapením, že aj akčné letáky dnes viete nájsť jednoducho online. A nielen tie, ale aj mnoho iných internetových zliav, vďaka ktorým slušne ušetríte!

Pozná to asi každý z nás. Poobede sa vrátite domov z práce a už pri vchode do bytovky vidíte, že nejaký zaujímavý predmet sa týči z vašej schránky. Vy ale už veľmi dobre viete, že to nie je nič špeciálne, proste bežný akčný leták. Niežeby nám tie nerobili radosť, slúžia ako jednoduchá informácia o všetkých prebiehajúcich zľavách v daných obchodoch. Samozrejme, nájdu sa medzi nami aj takí, ktorých takýto marketing absolútne nezaujíma a akčné letáky hádžu rovno do koša.

Vlastne, ani pri tých z nás, ktorí si akčné letáky poctivo prelistujú, tieto kusy papiera dlhú životnosť nemajú a prakticky okamžite po prelistovaní ich hádžeme do koša. Asi každému dôjde, že papierové akčné letáky nie sú práve najekologickejšie riešenie. Vlastne to nie je ani pohodlné. Do schránky si predsa musíte dôjsť. Leták sa mohol po ceste poškodiť alebo napríklad do schránky vôbec nedorazil.

Počkať, počkať, máme tu predsa internet, nedajú sa predsa akčné letáky nájsť aj tu? Vedzte, že dajú a dokonca aj niekoľko iných výhod, ktoré vám môžu ušetriť skutočne slušné sumy peňazí!

Čo ponúka Tipli.sk?

V rýchlosti si predstavme slovenský web Tipli.sk, na ktorom nájdete veľmi prehľadný zoznam všetkých akciových letákov, ktoré sa aktuálne na Slovensku vydávajú. Či už je to Billa letákTesco leták alebo leták do akéhokoľvek vami preferovaného obchodu, vedzte, že vďaka Tipli.sk k nemu získate prístup za pár sekúnd z pohodlia domova, bez zbytočného plytvania papiera.

Služby, ktoré Tipli.sk ponúka, však pri akciových letákoch online len začínajú. Zaujímavým spôsobom, ako ušetriť peniaze pri nákupe v e-shopoch, je cashback, teda vrátenie určitého percenta sumy po uskutočnení nákupu.

Ďalšou službou ktorou viete poriadne zlacniť váš nákup sú zľavové kupóny, tie vám vedia váš nákup zlacniť okamžite. Preto a Tipli.sk treba pravidelne sledovať aktuálne zľavové akcie a inšpiratívne nákupné články v magazíne.

Áno, to všetko ponúka Tipli.sk, úplne zadarmo. Zaregistruj sa v nákupnom klube Tipli aj ty a ušetri na každom nákupe!

Facebook Comments

You may also like

Európsky katalóg firiem ALL-THE-BEST.EU: online platforma pre Networking

Európsky katalóg firiem a online platforma All-the-best.eu je