„Jediný rozdiel medzi bohatou a chudobnou osobou je v tom, ako využívajú svoj čas,“ povedal raz jeden americký autor. Na to, aby sme svoj drahocenný čas mali vždy pod kontrolou, nám poslúžia hodinky. Dnes nie sú len ukazovateľom času, ale aj módnym doplnkom. Obzvlášť ženy milujú hodinky na každú príležitosť – na šport, do práce, na voľný čas, a keď sa chcú cítiť výnimočne, vyberajú si tie elegantné, ktoré zároveň plnia funkciu šperku.

Štýlové hodinky pre každú

Ak ste sa už rozhodli darovať svojej polovičke kvalitné dámske hodinky, prvé, na čo by ste mali myslieť, je suma, ktorú ste ochotní na darček minúť. Tu platí, že cena je takmer vždy priamoúmerná kvalite výrobku. Preto je to veľká výzva rovnako pre vašu peňaženku, ako aj pre vás, vybrať si správne. Nič nepoteší ženu viac ako hodnotný darček, s ktorým sa bude môcť pochváliť medzi priateľkami či kolegyňami v práci. Bude sa cítiť výnimočne, ale hlavne si bude istá vašimi citmi k nej.

Aké moderné dámske hodinky vybrať?

Analógové, digitálne, binárne či kombinované hodinky? Zlaté, biele, strieborné? S kamienkami či bez? Sami najlepšie poznáte osobu, ktorej hodinky chcete podarovať, preto nevyberajte len podľa toho, ktoré sa páčia vám. Radšej si predstavte, ktoré by sa páčili jej. Ak si potrpí na extravaganciu a luxus, pozeráme sa po zlatých výrazných náramkových hodinkách, doplnených množstvom ozdôbok, s veľkým číselníkom a do očí bijúcim náramkom. Biele sa obvykle páčia elegantným ženám s citom pre jednoduchosť, čistotu, krásu a dokonalosť, no zároveň sú aj veľmi nadčasové. Doplnené drobnými kamienkami dáme dožičíte pocit luxusu a výnimočnosti. No ak sa neviete rozhodnúť medzi zlatými či striebornými, pokojne zvoľte ich kombináciu! Dnešné moderné hodinky majú už množstvo variácií bikolorových modelov, ktoré kombinujú dva odtiene ocele. Drahé kamene aj na číselníku? Áno! Pre štýlovú ženu, ktorá má rada niečo extra, sú tou správnou voľbou. V kombinácii s koženým remienkom to bude dokonalé. Ideálne aj na voľný čas. Elegantné dámske hodinky nemusia obsahovať drahé kamene, často ich charakterizujú čisté línie, jednoduchosť alebo ich veľkosť, to všetko sú faktory, ktoré ich robia takými výnimočnými.

Ženy sú rôzne, niektoré majú rady lesk kamienkov a iné to pokladajú za nevkus alebo extravaganciu. Práve pre tieto dámy sú najvhodnejšie dámske hodinky klasické, napr. oceľové, rôznych farieb náramkov aj číselníkov, avšak bez prehnaných ozdôb. Kúpou hodiniek si ženu určite získate a vždy si pre vás vyhradí svoj vzácny čas!

 

 

Facebook Comments

You may also like

Prečo sú personalizované šperky ideálnym darčekom

Šperky majú vždy špeciálne miesto v srdci väčšiny