Šperky majú vždy špeciálne miesto v srdci väčšiny dám. Bez ohľadu na to, či sú vyrobené z drahých kovov alebo z kvalitnej bižutérie, šperk vždy poteší. A ak je ešte aj personalizovaný, je to ešte lepšie.

Prečo by ste mali darovať personalizovaný šperk aj vy?

  • Unikátnosť – každý personalizovaný šperk je originálom, čím zdôrazňuje jedinečnosť obdarovaného.
  • Osobný význam – nesie so sebou osobný odkaz, ktorý môže vyjadriť lásku, obdiv, alebo priateľstvo.
  • Hodnota spomienok – môže sa stať dôležitou súčasťou rodinného dedičstva a symbolizovať dôležité udalosti ako narodenie dieťaťa, svadbu, alebo prvé sväté prijímanie.


Personalizovaným šperkom dávate najavo, že ste si pri výbere darčeka dali záležať a čo obdarovaný pre vás znamená. A takýto originálny darček si obdarovaný navždy uchová.

Vhodné príležitosti na darovanie personalizovaného šperku

Kedy je ten správny čas na darovanie personalizovaného šperku? Je to úplne na vás. Môžete ho darovať spontánne z lásky alebo na špeciálne príležitosti ako sú:

  • Valentín, výročie svadby, alebo výročie zoznámenia – šperk s menom vášho partnera alebo partnerky je ideálny pre takéto romantické udalosti.
  • Pre dieťa alebo rodičov – personalizovaný šperk je skvelý aj ako darček pre deti, napríklad pri príležitosti prvéh svätého prijímania. Pre rodičov môže byť krásnym prekvapením na narodeniny alebo na Vianoce.
  • Darček ku krstu – zlatý personalizovaný šperk s menom a dátumom narodenia alebo krstu dieťaťa je dokonalým darčekom.

Nezáleží na tom, akú príležitosť máte, personalizovaný šperk je vždy vítaným darčekom, ktorý v sebe nesie osobný význam a hodnotu.

Facebook Comments

You may also like

Minimalizmus a čisté línie v kúpeľňovom dizajne: Tipy, ako si vybrať správne vodovodnú batériu

Minimalizmus je viac ako len dizajnový trend; je