Viac než 50% párov na svete si prejde krízou. Nikde nie je písané, kedy na koho príde, ale s určitosťou príde. Ak sa jej chcete vyhnúť, skúste sa držať nasledujúcich rád a uvidíte, že váš vzťah vydrží naozaj všetko.

Rozprávajte sa o všetkom

Podaktoré páriky pred sebou zatajujú mnohé informácie. Prečo by ste ale pred svojim životným partnerom mali zatajovať nejaké informácie? Na vzťah ste predsa dvaja. Všetko čo vás trápi, čo by ste chceli a na čo myslíte, hovorte vždy partnerovi. Základom zdravého vzťahu je otvorenosť v komunikácii. Napríklad ak budete mať záujem o erotické hračky, povedzte to partnerovi. Nezatajujte mu to. Čo ak náhodou aj on bude mať záujem?

Oživte svoj sexuálny život

Ak svoj sexuálny život už dlhšiu dobu zanedbávate, nemôžete sa čudovať, že váš vzťah upadá do stereotypu. Práve preto si sadnite k internetu a vyberajte na sexshope niečo zaujímavé, čo vám pomôže oživiť váš sexuálny život. Za skúšku nič nedáte. Na Slovensku máme veľa sexshopov, v ktorých si môžete vybrať naozaj zaujímavé darčeky a hračky.

Podporujte sa

Má váš partner / partnerka špeciálne požiadavky? Podporte sa navzájom. Buďte si oporou v dobrom aj v zlom. Ak má váš partner problém s malým penisom a nevie, ako si zväčšiť penis, snažte sa nájsť informácie o tomto probléme spoločne. Partner bude vedieť, že vám to nevadí a že nemusí mať z danej situácie komplexy. Viete o tom, že zväčšenie penisu vám pomôže skvalitniť váš sexuálny život?

Trávte spolu viac času

Nemusíte byť spolu 24 hodín denne, ale ak sa vám podarí, trávte spolu čo najviac času. Zbaľte sa a choďte na jednodňový výlet. Utužíte váš vzťah a vyhnete sa stereotypu.

Dodržiavajte tieto rady a uvidíte, že váš vzťah sa nedostane do krízy.

Facebook Comments

Leave a Reply

You may also like

Pripravte sa na letné horúce dni so značkou SENCOR

Letné dni so sebou prinášajú vysoké teploty, pred