Cieľom každej ženy, ktorú trápi menštruácia, je nedať na sebe poznať, že práve krváca. Z tohto dôvodu siahame v drogériách po rôznych vložkách či tampónoch, ktoré zaručujú stopercentnú absorpciu a stopercentné pohodlie. Aspoň tak je to vždy písané na obaloch, no nie? Ďalej môžeme produkty intímnej hygieny rozdeľovať na základe značky, ceny alebo podľa toho, či sú určené na deň alebo noc. Existuje teda množstvo kritérií, ktoré pri kúpe musíme zvážiť, no nie vždy je náš výber ten najšťastnejší. Kde nájsť také vložky alebo tampóny, ktoré nebudú dráždiť intímne partie či spôsobovať nepríjemné zápaly?

Bohatá ponuka sortimentu, nízke ceny a spokojní zákazníci

Počuli ste o značke Gentle Day? Produkty tejto značky sú určené pre intímnu hygienu a starostlivosť žien. Aniónové vložky, tampóny, intímky, výhodné balíčky či produkty intímnej starostlivosti nájdete odteraz na jednom mieste – v e-shope (www.eshop.gentle-day.sk), a to za skutočne výhodné ceny! Anión, ktorý sa nachádza v nenápadnom pásiku, vytvára pocit sucha, bezpečia a pohodlia. Pôsobením tepla, vlhka a trenia sa vytvárajú infračervené vlny, ktoré zabezpečujú metódu tepelnej terapie. Vložky sú jemné, šetrné k telu a sú vyrobené bez použitia chlóru. Ak aj vám záleží na maximálnom komforte počas vašich dní, určite vyskúšajte vložky alebo anionové tampóny Gentle Day, ktoré sú okrem iného i priedušné, liečivé, protizápalové a sú vhodné pre dievčatá, ale i ženy pri popôrodnom krvácaní. Účinná vrstva na vložkách umožňuje premeniť tekutinu na želatínovú hmotu, čiže vy budete neustále v suchu, a to nielen počas menštruačných dní!

V e-shope si môžete prezrieť kompletnú ponuku produktov, pričom každý z nich má svoje špecifické vlastnosti. Dajte na radu mnohých spokojných žien a vyskúšajte aj vy jedinečné ekologické a organické produkty značky Gentle Day. Je len na vás, či si vyberiete vložky určené na silnú menštruáciu alebo dáte prednosť tampónom vyrobených zo 100% organickej bavlny. Rozmaznávajte sa a dajte vášmu telu pocítiť ako veľmi ho milujete! Niet nad zdravé telo plné života, energie a chuti sa radovať.

Autorské právo: ruigsantos / 123RF Reklamní fotografie

Facebook Comments

Leave a Reply

You may also like

Naše tipy ako vybrať krovinorez či strunovú kosačku

Či už vlastníte rozľahlý pozemok alebo menšiu okrasnú