Konečne ste sa odhodlali spraviť to? Gratulujeme. Viete však ako a podľa čoho vybrať zásnubný prsteň? Zásnuby úzko súvisia s tým akým zásnubným prsteňom sa ju pokúsite ohúriť.

Vezmite do úvahy jej vkus

Začnite jednoduchým prieskumom. Sledujte, aké šperky nosí Vaša partnerka najradšej. Pri prechádzke mestom sa zastavte pri výklade zlatníctva pred vitrínou so zásnubnými prsteňmi a sledujte jej vkus. Nemusíte byť odborníkom na šperky, aby ste ľahko zistili aký zásnubný prsteň ju presvedčí povedať áno.

Farba kovu

Nie len štýlom, ale aj farbou kovu by mal zásnubný prsteň zapadnúť do zbierky šperkov vašej vyvolenej. Ktorá farba zlata v jej šperkovnici dominuje? Je to biele zlato alebo extravagantné ružové zlato? Možno je fanúšičkou klasiky a vyhráva žlté zlato. Počúvajte a sledujte, jej vkus vám napovie.

Diamant alebo zirkón

Tu to začína byť zložitejšie, no nezúfajte. Na našom webe venujeme diamantom, zirkónom a drahým kameňom samostatnú rubriku. Diamant v zásnubnom prsteni vás nemusí zruinovať. Naši odborníci dokážu výber osadenéo diamantu v zásnubnom prsteni prispôsobiť vášmu rozpočtu. Ak by to bolo aj tak nad váš rozpočet vedzte, že u nás nájdete nádherné Swarovski zirkóny, ktoré sú na nerozoznanie od prírodných diamantov.

Ako zistiť veľkosť

Toto  jednoduché! Všimnite si, ktorý prsteň z jej obľúbených jej sedí, prineste ho k nám a my ho zmeriame. Ak chcete, pošleme Vám sadu na meranie veľkosti zásnubného prsteňa zdarma priamo domov.

U nás máte na výber z desiatok modelov zásnubných prsteňov. Ak hľadáte čosi viac, radi vám vyrobíme zásnubný prsteň na mieru.

 

Facebook Comments

You may also like

Prečo sú personalizované šperky ideálnym darčekom

Šperky majú vždy špeciálne miesto v srdci väčšiny