Potrebujete starší mobil alebo počítač pre dieťa? Či lacnú náhradu toho svojho, ktorý už doslúžil? Inzercia.sk ponúka bazár mobilov aj počítačov.

Je to podobne ako s automobilom, len sa o tom menej hovorí. Kúpite si drahý notebook alebo mobilný telefón, a už vo chvíli, kedy vám dorazí domov, klesne jeho hodnota o 15 až 20 %. Veľmi často sa nám nová technika ani nevyplatí. Napríklad vtedy, ak ju kupujeme dieťaťu. Jej životnosť je totiž neistá. Veď keď vidíme mobily v detských rukách, máte často pocit, že je to snáď nejaká nová móda – rozbitý displej s výraznou pavučinou na skle. A presne takto vypadajú telefóny už po pár dňoch v rukách školákov. Lacnejším a efektívnejším riešením je preto nákup mobilného telefónu v bazáre.

Bazár mobilov sa vyplatí hlavne u kvalitnejších značiek a drahších modelov

Existuje celá skupina ľudí, ktorí zásadne starší model telefónu menia s príchodom ďalšieho modelu v poradí za nový. Starý obvykle predajú cez online bazár mobilov. A pre každého, kto túži po lepšej značke mobilu, je to tá správna príležitosť, ako si môcť dovoliť top značku a výrazne ušetriť. Typickými čakateľmi na super ponuky bývajú milovníci iPhone, ale aj drahších modelov Samsung. Chcete mať taktiež iPhone? Už viete, kde ho hľadať.

Keď potrebujete počítač

Inzercia.sk ponúka taktiež použité stolné počítače, notebooky i rôzne PC príslušenstvo. Na bazáre sa dajú kúpiť kvalitné herné počítače, ale aj notebooky, ktoré sú dnes preferované napríklad pre školákov či domácu pracovňu. Ich mobilu využije každý, nezaberajú príliš miesta a nie sú ani veľkými žrútmi energie.

Vyplatí sa siahnuť po menej používaných zariadeniach, najlepšie opäť od kvalitných a osvedčených značiek. Rozhodne sa nemusíte báť Apple MacBook, teda notebookov od Apple. Ich životnosť je nezrovnateľne dlhšia než u iných značiek. Inzercia počítačov a mobilných telefónov na bazáre Inzercia.sk je cestou, ako si doma vytvoriť plnohodnotný „Apple ekosystém“ a prejsť na kvalitnejšiu a bezproblémovejšiu techniku. Že stojí viac aj tá bazárová, než iná nová? Má však neporovnateľne dlhšiu životnosť, je menej poruchová a vyhnete sa aj rôznym ďalším servisným zásahom v súvislosti s nefunkčným SW (či nekompatibilitou HW/SW).

Bazár poslúži, aj keď mobil alebo počítač ponúkate

Inzeráty zadarmo na Inzercia.sk sú výhodné aj pre tých, ktorí stoja na opačnej strane barikády a naopak, ponúkajú. Zadarmo tu môžete zverejniť ponuku svojho staršieho mobilného telefónu, jeho príslušenstva, počítaču, notebooku, tabletu, počítačového príslušenstva, príslušenstva pre počítačové hry apod.

Inzercia.sk vám však pomôže úspešne predať aj získať byt, dom, auto, domácich maznáčikov, elektrotechniku i nábytok. Obľúbená je inzercia detského oblečenia a rôzneho príslušenstva pre deti. Vrátane hračiek.

Facebook Comments

You may also like

Zvládnite riešenie problémov s firewallmi Palo Alto Networks prostredníctvom špecializovaného kurzu

V dnešnej dobe, keď sú kybernetické útoky stále