Trh s nehnuteľnosťami v dnešnej dobe poskytuje mnoho možností. Avšak nájsť v spleti ponúk to správne miesto na bývanie nie je vôbec jednoduché. Požiadavky klientov sa v mnohom líšia a vyhovieť aj tomu najnáročnejšiemu klientovi je neraz ťažký oriešok. Našťastie na trhu s nehnuteľnosťami sa pohybuje viacero spoločností, ktoré Vám pomôžu nájsť nový domov presne podľa Vašich predstáv.    

„Hľadáte bývanie v Bratislave? Neuspokojte sa s málom, chcite viac!“

„Bývanie budúcnosti na dosah“

FINEP, viac ako len sprostredkovanie bývania

Dlhoročná tradícia a skúsenosti developerskej spoločnosti FINEP, ktorá pôsobí nielen na slovenskom ale i českom trhu, sú zárukou kvality poskytovaných služieb. Výstavbou a predajom bytov sa spoločnosť FINEP SK zaoberá takmer 20 rokov (na Slovensku 9 rokov) a dokonale pozná nároky a požiadavky budúcich majiteľov svojich bytov. Spoločnosť kladie dôraz na vzhľad a vybavenie bytov a navyše poskytuje bezplatné finančné služby. Potrebujete poradiť s kúpou bytu v Bratislave Ružinove? Ste na správnej adrese!

„Spokojnosť našich klientov je našou prioritou“

Bývajte vo svojom

Mnohých odrádza od kúpy bytu v hlavnom meste najmä rušná premávka či neutíchajúci ruch veľkomesta, avšak nemusí tomu tak byť! Bývanie v Bratislave, to nie sú iba zastavané betónové plochy bez kúska zelene.

02 (1)

Hlavné mesto ponúka viacero atraktívnych oblastí skrývajúcich v sebe veľký potenciál. Jednou z nich je Ružinov, lokalita spájajúca blízkosť centra mesta a krásu zelene. Práve tu vyrastá projekt Jégého alej, ktorý si vďaka skvelej polohe, dobrému občianskemu vybaveniu a pokojnému prostrediu bezpochyby obľúbite.

Príjemná lokalita

Pokiaľ hľadáte vhodné a bezpečné prostredie na bývanie, oblasť Ružinova je to pravé. Lokalita ponúka viaceré možnosti trávenia voľného času nielen pre rodiny s deťmi, ale aj bohaté možnosti športového a kultúrneho vyžitia.

03

Novostavby Ružinov Jégého aleje poskytnú svojim obyvateľom komfortné a pokojné bývanie v hlavnom meste. Oblasť tiež ponúka viaceré možnosti pre aktívne trávenie voľného času. V blízkosti nájdete kúpalisko, viacero športovísk ale aj štadión.

„Všetko na jednom mieste, to sú novostavby Ružinov“

 „Predaj bytov Bratislava? Navštívte www.finep.sk a nájdite si pokojné miesto na život“

 

Facebook Comments

You may also like

Európsky katalóg firiem ALL-THE-BEST.EU: online platforma pre Networking

Európsky katalóg firiem a online platforma All-the-best.eu je