Rozšírte vaše portfólio profesionálnych IT školení z oblastí sieťovej infraštruktúry, kyberbezpečnosti, dátových centier alebo enterprise networking.  IT školenia na Slovensku  vám prináša ALEF Distribution SK, ktorý sa sústredí aj na odborné kurzy z IT prostredia.

Práve preto vám prinášame profesionálne Cisco kurzy vždy len pod vedením lektora naživo, a nie zo záznamu. Cisco počas svojej existencie úspešne akvizovalo množstvo iných výrobcov. Príkladom tých najväčších a najúspešnejších sú Crescendo, Selsius, Slido, Scientific Atlanta, Iron Port, Tandberg, Linksys, Aironet, SourceFire alebo Meraki.

Stratégiou je byť číslo 1 alebo 2 v odvetví odborného vzdelávania sieťovej infraštruktúry. A tými už dávno nie sú len switching a routing alebo kyberbezpečnosť (cybersecurity). Dnes sem patria i intel servery, online kolaborácia, alebo Cloudové služby – napríklad Webex Teams a Events alebo Cloud Cloudov – Intercloud.

Cisco kurzy sú obľúbené pre svoju vysokú kvalitu. Naši školitelia majú nielen odborné znalosti doložené medzinárodnými certifikátmi – CCIE (Cisco Certifies InternetWork Expert) a CCA (Cisco Certified Architect), ale aj praktické skúsenosti z rozsiahlych aj menších ICT projektov u koncových zákazníkov. Využite preto certifikované IT kurzy a školenia na mieru v prípade, že potrebujete uzavreté školenie pre zamestnancov, máte špeciálne požiadavky na obsah certifikovaného kurzu, certifikovaný IT kurz chcete uskutočniť v priestoroch vašej spoločnosti, alebo jednoducho máte záujem presne o kurz Cisco.

Facebook Comments

You may also like

Backpacking: Cesta k dobrodružstvu pre začiatočníkov

Ste pripravení na dobrodružstvo života? Tento sprievodca pre