Či sa nám to páči, alebo nie, Vianoce sa blížia. A aj tí, ktorí na vianočné sviatky frflú, ich v skutočnosti majú radi. Frflanie je venované len predvianočnému zhonu a zháňaniu sa za darčekmi a vyčarovaním tej pravej vianočnej atmosféry.

Aby sme vám tento rok zjednodušili výber a uchránili vás od nervózneho frflania, prinášame vám odporúčania na výber vianočných dekorácií, ktoré budú tento rok “in”. Nič nepokazíte, ak si vyberiete gule a ozdoby na stromček v kombinácií klasickej červenej farby. Tento rok však namiesto klasiky, teda červeno-zlatej kombinácie letí skôr spojenie červenej podkladovej gule a bielej či striebornej dekorácie.

Kombinácia bielej a striebornej bude top trendom vianočnej sezóny 2018. A nemáme na mysli len tradičné vianočné gule. Všetky vianočné dekorácie sa túto zimu budú niesť v tomto farebnom spojení.

Apropo, vianočné gule. Okrem tradičného tvaru vo všetkých možných veľkostiach budú túto sezónu letieť aj ozdoby v tvare hviezdičiek, zvončekov –  jednoducho klasika. Novinkou, ktorá oživí stromček, sú rôzne “šiškoidné” tvary, zašpicatené hore aj dole, špirály a slzičky.

A okrem nich všetko tradičné – hviezdy, vločky, srdiečka z umelých aj prírodných materiálov. Čo ich bude spájať, je bielo-strieborná kombinácia farieb a trblietok. Aj ozdobné reťaze a ďalšie vianočné dekorácie budú v tejto trednovej kombinácií. Tieto Vianoce skrátka nebudú biele, ale bielo-strieborné.

Na stôl patrí vianočný svietnik, ale ten pravý punc vianočnosti mu dodá ozdobná páska, ktorá dokonale podčiarkne eleganciu bieleho obrusu.

Deti isto radi pomôžu s vyzdobením okien nálepkami. A isto ich nebude treba núkať ani do výzdoby dverí girlandami. Samozrejme ak ste klasik a uprednostňujete živý vianočný stromček pred umelým, nezabudnite na stojan na stromček.

Ak chcete vyzdobiť aj exteriér – či už dom alebo stromček stojaci v záhrade, môžete siahnuť vianočných svetlách – dekoračných svetelných reťaziach určených aj do exteriéru. Aby ste rozžiarili dom, nemusíte loziť po rebríku a krkolomne umiestňovať reťaz na správne miesto. A potom zasa premiestňovať a upravovať a znova…

Pre pohodlnú dekoráciu ponúkajú svetelné dekorácie “Star Shower”. Jedná sa o projektor, ktorý tisícami svetelných bodov nasvieti celú stenu (aj dve) domu z jedného miesta.

Ak začnete nakupovať vianočné dekorácie už teraz, zaručene si vyberiete a prežijete naozaj pokojné Vianoce bez predvianočného zhonu.

 

Facebook Comments

You may also like

Európsky katalóg firiem ALL-THE-BEST.EU: online platforma pre Networking

Európsky katalóg firiem a online platforma All-the-best.eu je