Či sa nám to páči, alebo nie, Vianoce sa blížia. A aj tí, ktorí na vianočné sviatky frflú, ich v skutočnosti majú radi. Frflanie je venované len predvianočnému zhonu a zháňaniu sa za darčekmi a vyčarovaním tej pravej vianočnej atmosféry.

Aby sme vám tento rok zjednodušili výber a uchránili vás od nervózneho frflania, prinášame vám odporúčania na výber vianočných dekorácií, ktoré budú tento rok “in”. Nič nepokazíte, ak si vyberiete gule a ozdoby na stromček v kombinácií klasickej červenej farby. Tento rok však namiesto klasiky, teda červeno-zlatej kombinácie letí skôr spojenie červenej podkladovej gule a bielej či striebornej dekorácie.

Kombinácia bielej a striebornej bude top trendom vianočnej sezóny 2018. A nemáme na mysli len tradičné vianočné gule. Všetky vianočné dekorácie sa túto zimu budú niesť v tomto farebnom spojení.

Apropo, vianočné gule. Okrem tradičného tvaru vo všetkých možných veľkostiach budú túto sezónu letieť aj ozdoby v tvare hviezdičiek, zvončekov –  jednoducho klasika. Novinkou, ktorá oživí stromček, sú rôzne “šiškoidné” tvary, zašpicatené hore aj dole, špirály a slzičky.

A okrem nich všetko tradičné – hviezdy, vločky, srdiečka z umelých aj prírodných materiálov. Čo ich bude spájať, je bielo-strieborná kombinácia farieb a trblietok. Aj ozdobné reťaze a ďalšie vianočné dekorácie budú v tejto trednovej kombinácií. Tieto Vianoce skrátka nebudú biele, ale bielo-strieborné.

Na stôl patrí vianočný svietnik, ale ten pravý punc vianočnosti mu dodá ozdobná páska, ktorá dokonale podčiarkne eleganciu bieleho obrusu.

Deti isto radi pomôžu s vyzdobením okien nálepkami. A isto ich nebude treba núkať ani do výzdoby dverí girlandami. Samozrejme ak ste klasik a uprednostňujete živý vianočný stromček pred umelým, nezabudnite na stojan na stromček.

Ak chcete vyzdobiť aj exteriér – či už dom alebo stromček stojaci v záhrade, môžete siahnuť vianočných svetlách – dekoračných svetelných reťaziach určených aj do exteriéru. Aby ste rozžiarili dom, nemusíte loziť po rebríku a krkolomne umiestňovať reťaz na správne miesto. A potom zasa premiestňovať a upravovať a znova…

Pre pohodlnú dekoráciu ponúkajú svetelné dekorácie “Star Shower”. Jedná sa o projektor, ktorý tisícami svetelných bodov nasvieti celú stenu (aj dve) domu z jedného miesta.

Ak začnete nakupovať vianočné dekorácie už teraz, zaručene si vyberiete a prežijete naozaj pokojné Vianoce bez predvianočného zhonu.

 

Facebook Comments

You may also like

Trust Wallet Podporuje Staking Kryptomeny Cardano (ADA) na iOS Zariadeniach

Trust Wallet, oficiálna aplikácia kryptomenová peňaženka najväčšej svetovej