Pre mnohých z nás príchod letnej alebo celkovo slnečnej sezóny znamená prebudenie sa z akéhosi „zimného spánku“. Konečne sa môžeme opäť  venovať všetkým tým činnostiam, ktoré robia naše dni krajšie, zábavnejšie, skrátka neodolateľné. Veď čo môže byť lepšie ako tráviť voľné chvíle s rodinou, priateľmi a všetky starosti, stres a povinnosti odložiť na neurčito? Nepodceňte preto výber exteriérového nábytku, pričom hitom poslednej doby sa stáva nábytok z umelého ratanu.

Ktorý ratanový nábytok je pre vás najlepší?

Ak ste už skalopevne presvedčení, že vaše kroky budú smerovať  za kúpou nábytku do exteriéru, porozmýšľajte najprv, čo od neho očakávate. Určite je to výhodná cena, kvalita, štýl, rôznorodosť a možno aj potreba ukázať svojmu okoliu, že si viete dopriať krásne veci. Veď život nie je len o odriekaní.  Je aj o relaxe, pohode, o snívaní, zábave. Aj obyčajné pitie kávy s priateľkami na pohodlnom sedení u vás doma sa môže premeniť na úžasný zážitok. Nič nevynikne na veľkej ploche lepšie ako ratanová rohová sedacia súprava, ktorá sa dá navyše aj roztiahnuť a premeniť za pár sekúnd na pohodlnú posteľ, kde môžete cez letné večery počítať padajúce hviezdy. Ušetríte čas pri rozhodovaní, ktoré kúsky k sebe ladia, a dokonca aj peniaze, pretože súpravy sú vymyslené presne pre vaše potreby. Praktické čierne či nenásilné šedé odtiene alebo aj elegantné v podobe tých bielych. Je len na vás, ktoré si vás podmania. Majitelia menších terás alebo balkónov si tiež prídu na svoje. Kreslá sympatických tvarov a rozmerov v setoch spolu so stolíkmi rôznych tvarov vás presvedčia o tom, že na veľkosti nezáleží.

Umelý ratanový nábytok na všetky rodinné udalosti

Či už ide o slávnostný obed, alebo len máte radi pobyt na čerstvom vzduchu a využívate exteriér aj v čase stolovania, aj pre vás je tento materiál ako stvorený. Je veľmi ľahký, vynikajúco udržiavateľný, odoláva vplyvu počasia, zachováva si svoju farbu a vlastnosti veľmi dlhý čas. Môžete si vybrať rozmery presne pre vašu potreby, pre štyroch či pre šiestich, pre ôsmich a aj viacerých. Čím viac ľudí sa za stôl zmestí, tým bude väčšia zábava. A po dobrom obede si zaslúžite relax na ratanových ležadlách a rôznych exteriérových posteliach s ochrannými strieškami proti slnečným lúčom a neželaným pohľadom zvedavcov. V úložných boxoch ľahko schováte všetky vaše tajomstvá alebo ak chcete, aj rôzne pomôcky k tomu, aby sa sedelo ešte pohodlnejšie. Veľkým hitom tejto doby sú závesné siete alebo hojdacie kreslá, ktoré sa tešia obľube nielen detí, ale aj všetkých tých, čo sa radi nechajú unášať vetrom a svetom fantázie. Pri tom všetkom nezabudnite ani na slnečníky a rôzne ochrany ako altánky alebo tieniace plachty, nech je vaša radosť z pohodlia úplná. Ak sa k tejto idylke pridá navyše záhradný gril a dobrý kuchár, ktorý sa postará o hladné žalúdky, leto sa môže začať!

Facebook Comments

You may also like

Pripravte sa na letné horúce dni so značkou SENCOR

Letné dni so sebou prinášajú vysoké teploty, pred