Ovládanie Excelu sa vyžaduje od zamestnancov stále viac. Že vám tabuľky plné čísel nič nehovoria? Nevadí! Vďaka online kurzu programu Excel, ho zvládnete bez akýchkoľvek problémov z pohodlia domova. Študujete totiž vtedy, keď máte čas i chuť a ešte aj ušetríte na doprave. Stačí sa pripojiť a pomocou inštruktora sa zoznamujete s rôznymi funkciami Excelu. V názorných krátkych videách postupujete cez príklady a keď už nemáte chuť pokračovať, váš postup sa uloží a vy neskôr začnete presne tam, kde ste naposledy skončili.

Pre začiatočníkov i pokročilých

Na stránke easyexcel.sk si môžete vybrať z niekoľkých kurzov. Kurz Excel od základov po pokročilých, Kurz Makrá a VBA pre MS Excel, Kurz Excel grafy a vizualizácie a Kurz tvorby webstránok. Prvý kurz je plný praktických rád, ktoré zlepšia vašu efektivitu. Spoznáte funkcie, formátovanie, filtrovanie a importovanie dát. „Môžem len odporučiť. Vhodné aj pre ľudí, ktorí už excel poznajú,“ píše na stránke easyexcel.sk spokojná absolventka kurzu Lenka. Pre tých, ktorí majú základy v malíčku, je určený kurz zameraný na makrá, ktorý dokonale zautomatizuje prácu. Kurz Excel grafy a vizualizácie vás naučí dáta vyjadriť v grafoch na profi úrovni. Premýšľali ste niekedy nad tým, že sa naučíte tvoriť webstránky? Ak ste odpovedali áno, pre vás je pripravený kurz tvorby webstránok.

Prečo zvoliť výukové video kurzy?

Excel je program, ktorý obsahuje nespočetné množstvo funkcií, príkazov a analytických operácií. Je to jeden z najpoužívanejších kancelárskych programov, preto by jeho zvládnutie malo byť súčasťou počítačovej gramotnosti. Videokurzy Excelu vám pomôžu ľahko pochopiť a naučiť sa používať tento program v praxi. Online kurz vám ušetrí čas, peniaze a zvýši vašu cenu na trhu práce. Ešte nejaký dôvod, prečo by ste sa nemali prihlásiť?

 

Facebook Comments

You may also like

Pripravte sa na letné horúce dni so značkou SENCOR

Letné dni so sebou prinášajú vysoké teploty, pred