Momentálne máme na trhu širokú ponuku rôznych podláh, no medzi tie najobľúbenejšie patria jednoznačne drevené, vinylové a laminátové. Neviete, pre ktorý typ sa rozhodnúť?

Laminátové, drevené alebo vinylové podlahy?

Kvalitné laminátové podlahy  sú veľmi odolné, stabilné a údržba o tieto podlahy je veľmi jednoduchá. Ide o alternatívu plávajúcich podláh s podobnou konštrukciou ako drevené veľkoplošné parkety. Podlaha je ideálna do namáhaných interiérov pre všetkých, ktorí uprednostňujú skôr cenovo prijateľnejšie podlahy. Na výber máte z viacerých možných prevedení či vzorov. Pokiaľ máte doma domáceho miláčika, podlaha je na toľko odolná, že „vydrží” rôzne škrabance či odreniny. Nie je citlivá na svetlo a je vhodná aj pre alergikov.

Drevené podlahy od Floor Experts  sú momentálne veľmi žiadané, veď ide o „večnú” podlahu. Ide o typ podlahy, ktorá je určená pre milovníkov prírodných materiálov, pričom sa hodí najmä do obývacej miestnosti a spálne. Výhodou je, že tieto podlahy je možné obrúsiť a opäť prelakovať aj viac krát, pri pevnom nalepení majú veľmi dobre zvukotesné vlastnosti a okrem toho sú typické vysokou životnosťou. Pri údržbe podlahy však treba používať prípravky, ktoré sú určené práve na starostlivosť o drevo, vďaka čomu bude neustále lesklá a plná života. Ide síce o vyššiu investíciu, no verte, že časom to určite oceníte.

vinylova-podlaha-winflex

Lacnejšou verziou sú jednoduché vinylové podlahy, ktoré je možné nalepiť do rôznych miestností domu. Takáto podlaha sa často využíva v kuchyni, no pokojne sa hodí aj do iných miestností. Veľkou výhodou je najmä ľahká údržba, čo oceníte najmä v prípade, ak máte malé deti. Je vhodná aj do vlhkého prostredia, pričom na výber máte z viacerých prevedení. Pôsobí jednoduchým, no zároveň elegantným dojmom, takže pokiaľ chcete siahnuť po cenovo dostupnejšej podlahe, určite ani neváhajte.

Spoločnosť FLOOR EXPERTS SLOVAKIA S.R.O. je špičkovou spoločnosťou v oblasti predaja tých najrôznejších podláh a podlahových krytín, ktoré sa vám zapáčia už na prvý pohľad! Prijateľné ceny, spokojní klienti, široká ponuka sortimentu a odborný personál sú len niektoré z výhod, ktoré pri výbere oceníte.

http://www.floor-experts.sk/laminatove-podlahy

Facebook Comments

Leave a Reply

You may also like

Európsky katalóg firiem ALL-THE-BEST.EU: online platforma pre Networking

Európsky katalóg firiem a online platforma All-the-best.eu je