Do našich životov prinášajú krásu, výnimočnosť a prepych. U okolia vzbudzujú obdiv a u nositeľa hrdosť. Reč je o prekrásnych klenotoch a vzácnych kovoch, ktoré vyšperkujú už tak dokonalý výraz mužov i žien.

 

Klenoty Hematit ponúkajú najväčší výber luxusnej bižutérie a šperkov s originálnym dizajnom. Táto slovenská firma vyrába šperky prostredníctvom osvedčených zlatníckych postupov už od roku 2004 a garantuje prvotriednu kvalitu spracovania svojich ručne vyrábaných produktov.

 

Prstene

Okrem dekorácie mali prstene od nepamäti vždy aj iný rozmer. Podľa gréckej mytológie prstene pripomínajú príbeh Prométea, ktorý za to, že pre ľudí ukradol božský oheň, bol prikovaný ku skale. Po oslobodení Héraklesom musel Prométeus navždy na prste nosiť kovový článok reťaze a kus kameňa zo skaly, ku ktorej bol pripútaný. To, aký príbeh alebo posolstvo sa bude niesť s vašim prsteňom, bude úplne na vás. Rovnako ako výber z bohatej ponuky prsteňov Klenotníctva Hematit.

 

Náušnice

Nausnice_so_Swarovski_krystalom_AQNS2493-12AQ__13_Aj náušnice majú za sebou bohatú históriu, veď najstaršie známe majú neuveriteľných päť tisíc rokov. Nosením náušníc deklaroval ich nositeľ určitý sociálny status, príslušnosť ku kmeňu či vyjadroval svoje majetkové pomery. Podľa dobových dokumentov sa zistilo, že náušnice nosil dokonca aj egyptský panovník Tutanchamón. Čo budú vyjadrovať vaše náušnice? Jemnosť alebo ženskú rozhodnosť? Krásne Swarovski náušnice rozžiaria vašu tvár a kombinácia ligotavých kameňov so striebrom dodá vášmu výrazu na elegancii a uhladenosti.

 

hrdelníky

Zdobenie sa náhrdelníkmi a retiazkami s rôznymi príveskami či talizmanmi je staré ako ľudstvo samo. V Perzii a Ríme znamenal náhrdelník darovaný kráľom vyznamenanie a nositeľom výnimočnosti sú tieto ozdoby dekoltu doteraz. Dizajnovo výnimočné kúsky nájdete aj v katalógu Klenotníctva Hematit. Nechajte sa príjemne prekvapiť aj vy.

Facebook Comments

Leave a Reply

You may also like

Prečo sú personalizované šperky ideálnym darčekom

Šperky majú vždy špeciálne miesto v srdci väčšiny