Matrace rozhodne nie sú naveky. Vymeniť by sa mali určite raz za desať rokov. Predovšetkým, pokiaľ na nich spíte každý deň. Nielenže sa preležia a stratia svoje kvalitatívne vlastnosti. Problém je aj v tom, že sú po dlhom užívaní plné roztočov a prachu. Lenže investícia do nových matracov nebýva lacná. Naviac v dome či byte máme obvykle niekoľko matracov. Preto je výhodné sledovať, kde nejaké aktuálna akcia matrace zlacní. Kvalitné matrace so zvýhodnenými cenami ponúka firma Matrimex. Tá svoj sortiment predáva úspešne v Českej republike aj u nás na Slovensku. Lámať hlavu si samozrejme nemusíte ani s dopravou. Tá je po celom Slovensku zadarmo.

Matrace zľava – na všetky rozmery postelí

Matrimex ponúka matrace za zvýhodnené ceny. Matrace zľava zvýhodní až o 50 %. Vyberiete si nielen vhodný rozmer, ale aj vyhovujúcu výšku jadra, preferovaný materiál či tvrdosť. Najbežnejšie

rozmery 90×200 cm, 140×200 cm, 160×200 cm a 180×200 cm. Ale e-shop Matrimex nesklame, ani pokiaľ potrebujete atyp. A to nielen 80×200 cm či 200×200 cm. Niektoré matrace se dajú kúpiť skutočne presne na mieru a cena sa odvíja od zakúpeného metra štvorcového.

Matrace akcia zlacňuje aj vo všetkých typových prevedeniach. Zľava až 50 % sa vzťahuje na sendvičové matrace vyrobené z PUR molitanovej peny, z obľúbenej studenej peny, ale aj z takzvanej lenivej peny, čo je vlastne visco-elastická pamäťová pena. Za zvýhodnenú cenu kúpite zdravotné aj BIO antialergické matrace. Preferujete iné matrace než penové či latexové? K dispozícii sú taštičkové aj pružinové.

Vyberte si matrac na mieru podľa tvrdosti

Pre väčšinu zákazníkov je pri výbere matracu najdôležitejšia jeho tvrdosť. V e-shope spoločnosti Matrimex si jednoducho vylistujete a vyberiete podľa toho, či preferujete mäkké, stredne tvrdé či tvrdé matrace. Pokiaľ sú vaše preferencie jasné, nemusíte sa preberať celou ponukou.

Autorské právo: olegdudko / 123RF Reklamní fotografie

Facebook Comments

Leave a Reply

You may also like

Európsky katalóg firiem ALL-THE-BEST.EU: online platforma pre Networking

Európsky katalóg firiem a online platforma All-the-best.eu je