Nie ste práve ten typ, ktorý by sa otáčal za každým novým kúskom pánskeho oblečenia? Nevadí, mnoho mužov skutočne takých nie je. Každý deň si však na seba dávame štandardne iné pánske oblečenie, aj keď si to neuvedomujeme. Desať či dvadsať rokov sa obliekať v rovnakom oblečení nie je práve ideálny stav, aj preto potrebujete priebežne svoj šatník obmieňať.

V móde je predovšetkým športová elegancia

Čo to znamená? Ako vyzerať športovo, ale aj elegantne zároveň? Nuž príkladov je pomerne veľa. Často je to o spojení vhodného oblečenia, ako sú napríklad elegantné tenisky a športové sako. Šport a celkovo športovosť si spájame často s veľmi pohodlným oblečením, ako sú napríklad tepláky či mikiny. Nie že by takéto lacné pánske a športové mikiny neboli „in“, avšak v prvom rade dostávajú priestor spomenuté saká, športové košele či skinny rifle.

Športovo a zároveň elegantne sa môžete pokojne obliecť tak do práce, ako aj do školy. Aj prípade spomenutých košieľ sa dajú nájsť mnohé športové kúsky. Príkladom sú slim-fit rifľové pánske košele pre muža, ktorý má štýl a vie, ako zaujať aj v denim outfite. Doplňte takúto košeľu o modré sako a vhodné nohavice či rifle a máte outfit ako z letáku.

Nielen saká či košele, určite aj kabáty či bundy

Kabáty vyrobené z ľahkých materiálov ideálne s výraznejším prešívaním – aj tak charakterizujeme moderné pánske kabáty. Naproti tomu športovejšie pánske bundy sú trendy v sýtych farbách a lesklým povrchom. Najmä jarné, jesenné či prechodné pánske bundy sú často viac odvážnejšie a extravagantnejšie. Oproti zimným bundám sa s nimi dá viac „pohrať“ a celkovo dosiahnuť veľmi zaujímavý outfit.

A čo Vy, aký outfit máte najradšej? Patria medzi Vaše obľúbené oblečenie aj spomenuté košele, saká alebo prechodné bundy:

 

 

Facebook Comments

Leave a Reply

You may also like

Prečo sú personalizované šperky ideálnym darčekom

Šperky majú vždy špeciálne miesto v srdci väčšiny