Okenné rolety, ale i žalúzie sú skvelým doplnkom pre skrášlenie okien, no okrem toho poskytujú mnoho bezkonkurenčných výhod, o ktorých by mal vedieť každý užívateľ. Sú cenovo dostupné, dodávajú sa v rôznych štýloch, farbách i vzoroch, ktoré môžu vytvoriť príjemnú atmosféru v danej miestnosti. Čo si možno nie každý z nás uvedomuje je aj fakt, že rolety môžu zabezpečiť vytúžené súkromie v dome či byte, výrazne obmedziť prísun slnečného žiarenia a zároveň zvýšiť energetickú účinnosť. Pokiaľ si neviete dať rady s ich výberom, prípadne premýšľate nad tým, ktorý typ roliet bude pre vás a vašu domácnosť najvhodnejší, stavte na kvalitu a jednoduchosť ovládania.

Rolety „Deň a noc“ – benefity, o ktorých by ste mali vedieť aj vy

Pýtate sa, aké benefity poskytujú rolety deň a noc?

  • Rovnako ako klasické žalúzie, ktoré pre užívateľov poskytujú taktiež mnoho výhod, rolety deň a noc vás od prvého momentu zaujmú svojim dizajnom a materiálovým prevedením.
  • Na rozdiel od iných typov tienenia okien, tieto rolety sú dlhotrvajúce a neodtrhávajú sa ako trebárs záclony po niekoľkých mesiacoch.
  • Čistia sa jednoducho a nevyžadujú príliš veľkú údržbu, čo je obrovské plus.
  • Konštrukcia je podobná ako pri klasických roletách, čo znamená, že látka sa vysúva a zasúva do kazety, ktorá je umiestnená nad oknom.
  • Typickou vlastnosťou, ktorou disponujú žalúzie deň a noc je, že umožňujú nastaviť výšku medzery, cez ktorú bude prechádzať svetlo, vďaka čomu môžete regulovať intenzitu slnečného žiarenia.

Roleta Deň a noc

Prečo práve rolety „Deň a noc“ ?

Zrejme si aj vy kladiete otázku, prečo siahnuť práve po týchto roletách. Rolety FEXI si môžete vybrať z troch typov kaziet, pričom šírka roliet je až do 240 cm. 80 druhov látok, ktoré sú dostupné skladom, sú zárukou toho, že si z ponuky vyberie aj náročný klient, ktorý má o ich dizajnovom prevedení špecifickú predstavu. Plynulá regulácia svetla, univerzálnosť i jednoduchá montáž sú ďalšie prednosti, kvôli ktorým by mali byť zatemňujúce rolety súčasťou aj vašej domácnosti.

Facebook Comments

You may also like

Pripravte sa na letné horúce dni so značkou SENCOR

Letné dni so sebou prinášajú vysoké teploty, pred