Okenné rolety, ale i žalúzie sú skvelým doplnkom pre skrášlenie okien, no okrem toho poskytujú mnoho bezkonkurenčných výhod, o ktorých by mal vedieť každý užívateľ. Sú cenovo dostupné, dodávajú sa v rôznych štýloch, farbách i vzoroch, ktoré môžu vytvoriť príjemnú atmosféru v danej miestnosti. Čo si možno nie každý z nás uvedomuje je aj fakt, že rolety môžu zabezpečiť vytúžené súkromie v dome či byte, výrazne obmedziť prísun slnečného žiarenia a zároveň zvýšiť energetickú účinnosť. Pokiaľ si neviete dať rady s ich výberom, prípadne premýšľate nad tým, ktorý typ roliet bude pre vás a vašu domácnosť najvhodnejší, stavte na kvalitu a jednoduchosť ovládania.

Rolety „Deň a noc“ – benefity, o ktorých by ste mali vedieť aj vy

Pýtate sa, aké benefity poskytujú rolety deň a noc?

  • Rovnako ako klasické žalúzie, ktoré pre užívateľov poskytujú taktiež mnoho výhod, rolety deň a noc vás od prvého momentu zaujmú svojim dizajnom a materiálovým prevedením.
  • Na rozdiel od iných typov tienenia okien, tieto rolety sú dlhotrvajúce a neodtrhávajú sa ako trebárs záclony po niekoľkých mesiacoch.
  • Čistia sa jednoducho a nevyžadujú príliš veľkú údržbu, čo je obrovské plus.
  • Konštrukcia je podobná ako pri klasických roletách, čo znamená, že látka sa vysúva a zasúva do kazety, ktorá je umiestnená nad oknom.
  • Typickou vlastnosťou, ktorou disponujú žalúzie deň a noc je, že umožňujú nastaviť výšku medzery, cez ktorú bude prechádzať svetlo, vďaka čomu môžete regulovať intenzitu slnečného žiarenia.

Roleta Deň a noc

Prečo práve rolety „Deň a noc“ ?

Zrejme si aj vy kladiete otázku, prečo siahnuť práve po týchto roletách. Rolety FEXI si môžete vybrať z troch typov kaziet, pričom šírka roliet je až do 240 cm. 80 druhov látok, ktoré sú dostupné skladom, sú zárukou toho, že si z ponuky vyberie aj náročný klient, ktorý má o ich dizajnovom prevedení špecifickú predstavu. Plynulá regulácia svetla, univerzálnosť i jednoduchá montáž sú ďalšie prednosti, kvôli ktorým by mali byť zatemňujúce rolety súčasťou aj vašej domácnosti.

Facebook Comments

You may also like

Kriedové farby na drevo – vyrobte si nádherné dekorácie

Na kriedových farbách na drevo je úžasné to,