V zdieľaných bytoch, v ktorých som dlhé roky bývala, som sa o malú chladničku delila s ďalšími spolubývajúcimi. Kvôli nedostatku úložného priestoru som vždy musela premýšľať, aké potraviny kúpiť, aby som ich mala kde uskladniť. Americkú chladničku mi predstavil až môj manžel. Dominovala jeho kuchyni a ja som jej okamžite prepadla. Teraz by som bez nej už nevedela fungovať. Prečo?

Americká chladnička ponúka nadštandardný priestor pre potraviny

Americká chladnička sa pýši vysokým úžitkovým objemom, čo v podstate znamená, že už viac nemusíte premýšľať, koľko toho môžete nakúpiť. Tieto starosti vám úplne odpadnú. Objem chladničky sa pohybuje v rozmedzí približne od 260 do 600 litrov, takže si každý nájde takú chladničku, ktorá mu vyhovuje. Samozrejmosťou je aj veľký mrazák, ktorý môže mať objem až 257 litrov.

Skvelo sa vyníma v kuchyni

Americké chladničky sú dizajnové, a dokonale doplnia každú kuchyňu. Okrem klasickej nehrdzavejúcej ocele, sú tieto chladničky dostupné aj v luxusnej čiernej alebo modernej bielej farbe. Alternatívou sú vstavané chladničky, ktoré sa v posledných rokoch dostávajú do popredia.

Ponúka celú radu funkcií pre maximálny komfort

Obrovskou výhodou, ktorú domácnostiam americká chladnička ponúka, je celá kopa praktických funkcií. Vďaka nim sú manipulácia, obsluha aj skladovanie potravín maximálne jednoduché a komfortné. Samozrejmosťou je antibakteriálny povrch, funkcia samoodmrazovania, ionizátor likvidujúci baktérie a vírusy, super chladenie aj mrazenie či prázdninový režim, ktorý oceníte najmä v časoch dovolenky. Teplotu chladničky aj mrazničky môžete kontrolovať na modernom displeji.

To ale nie je všetko. Americká chladnička disponuje aj výdajníkom čerstvej a chladnej vody, čo oceníte najmä počas horúcich letných dní. Odpadnú vám aj starosti so sáčkami na ľad. O ten sa totiž postará výrobník ľadu, vďaka ktorému si na svoje prídu nielen milovníci drinkov, ale aj studených nápojov.

Ak raz vyskúšate americkú chladničku, inú už nikdy nebudete chcieť. Ide totiž o investíciu, ktorá sa vyplatí a ktorú zaručene neoľutujete. Skvelou správou je, že americké chladničky sú dostupné v rôznych cenových kategóriách. Preto si tú svoju v širokej ponuke rôznych značiek nájde každý.

Facebook Comments

You may also like

Zvládnite riešenie problémov s firewallmi Palo Alto Networks prostredníctvom špecializovaného kurzu

V dnešnej dobe, keď sú kybernetické útoky stále