Letné dni so sebou prinášajú vysoké teploty, pred ktorými sa ľudia snažia chrániť rôznymi spôsobmi. Značka Sencor ponúka pestrý výber spotrebičov do domácnosti vrátane prístrojov pre chladenie vzduchu, ktoré si s vysokými teplotami dokážu poradiť. Zistite akými spôsobmi môžete upraviť teplý vzduch vo vašej domácnosti a objavte ďalších užitočných pomocníkov pre letné horúce dni od značky Sencor.

Zbavte sa tepla s mobilnou klimatizáciou

Sencor mobilné klimatizácie poskytujú množstvo výhod a sú ideálnym riešením pre každého, kto sa počas letných horúčav potrebuje schladiť. Najväčšou výhodou mobilných klimatizácií je ich jednoduchá inštalácia, ktorá nevyžaduje žiadne stavebné úpravy. Stačí ju zapojiť a okamžite ju môžete začať používať, čo šetrí váš čas a úsilie. Mobilnú klimatizáciu Sencor môžete umiestniť kdekoľvek v domácnosti podľa vašich aktuálnych potrieb na chladenie. Je však dôležité, aby bola v blízkosti okna alebo balkóna, kam umiestnite hadicu na odvod teplého vzduchu.

Objavte všetky dôvody, prečo si kúpiť mobilnú klimatizáciu Sencor:

 • efektívne chladenie
 • okamžitá prevádzka
 • flexibilné umiestnenie
 • nenáročná inštalácia
 • ľahká manipulácia
 • jednoduché ovládanie

Efektívnym riešením sú aj ventilátory

Ak hľadáte cenovo dostupné riešenie pre ochladenie vzduchu v miestnosti, účinným riešením je aj ventilátor. Na výber je niekoľko modelov, ktoré sa líšia svojou konštrukciou. Záleží len na vás, aký typ ventilátora vám bude viac vyhovovať, každý model má svoje výhody aj nevýhody.

Sencor ventilátory sú dostupné v týchto prevedeniach:

 • stojanové ventilátory Sencor
 • stolné ventilátory Sencor

Stojanové ventilátory Sencor zaujmú svojim dizajnom

Sencor ponúka pestrý výber stojanových ventilátorov, ktoré sa líšia svojou konštrukciou. Na výber sú klasické Sencor stojanové ventilátory, ktoré sú ideálne pre väčšie miestnosti, pretože poskytujú efektívne chladenie celého priestoru. Ich vysoká konštrukcia a otočná hlava zabezpečujú rovnomerné rozptýlenie vzduchu, čím maximalizujú komfort používateľa.

Moderným riešením sú stĺpové ventilátory Sencor, ktoré zaujmú svojim elegantným dizajnom. Vďaka ich štíhlemu tvaru poskytujú silný prietok vzduchu pri minimálnej potrebe priestoru, takže sa nenápadne začlenia do každého interiéru.

Stolné ventilátory Sencor

Stolné ventilátory Sencorideálne pre osobné použitie a sú vhodné na umiestnenie na pracovný stôl, nočný stolík alebo podobnú plochu. Vďaka svojim kompaktným rozmerom a jednoduchému ovládaniu sú perfektným doplnkom na pracovisku alebo počas spánku. Niektoré modely sú vybavené skladacou konštrukciou, čo umožňuje ich ľahké prenášanie a použitie na cestách.

Stolný ventilátor Sencor

Letné drinky si doplňte o ľadové kocky z výrobníka ľadu

 

K letu neodmysliteľne patria aj letné nápoje, do ktorých si väčšina ľudí s obľubou pridáva ľad. Ten dokáže krásne osviežiť, avšak nevýhodu je jeho zdĺhavá príprava a fakt, že formy na ľad zaberajú miesto v mrazničke. Výrobníky ľadu sú preto spoľahlivými nástrojmi pre vytvorenie ľadových kociek do niekoľkých minút. Ľadové kocky tak nemusíte skladovať v mrazničke, ale rýchlo si ich viete nechať pripraviť kedykoľvek budete potrebovať.

Objavte všetky dôvody prečo si kúpiť výrobník ľadu Sencor:

 • rýchla príprava
 • možnosť použitia kedykoľvek
 • rôzne veľkosti a tvary ľadových kociek
 • eliminujete spotrebu sáčkov na ľad
 • ušetrené miesto v mrazničke
 • ľadové kocky z výrobníka sú kvalitnejšie

Výrobník ľadu Sencor. 

Autochladničky Sencor ochránia vaše potraviny na cestách

Ak plánujete počas leta veľa cestovať, je dôležité, aby boli potraviny počas dlhých ciest autom chránené. Do autochladničky Sencor môžete uložiť hotové jedlá, rôzne druhy potravín alebo nápoje, ktoré si vďaka chladu udržia ideálnu teplotu. Okrem toho, autochladničky Sencor vynikajú svojou schopnosťou nielen chladiť, ale aj ohrievať potraviny. To znamená, že počas jazdy môžete bezpečne uchovávať horúce jedlá ako napríklad polievky alebo teplé občerstvenie.

Dôvodov prečo používať autochladničku Sencor na cestách je hneď niekoľko:

 • nízka hmotnosť
 • ľahká manipulácia
 • funkcia ohrevu
 • vhodná na dlhšie trasy
 • nenáročná údržba

Vďaka autochladničke si so sebou na cesty môžete vziať vlastné jedlo a nápoje, čo môže byť lacnejšie ako neustále kupovať občerstvenie na čerpacích staniciach alebo v reštauráciách. Namiesto toho, aby ste sa spoliehali na rýchle občerstvenie, môžete si pripraviť a vziať so sebou zdravé možnosti, ktoré vám autochladnička pomôže udržať čerstvé.

Autochlanička Sencor. 

So značkou Sencor zvládnete teplé letné dni s ľahkosťou

Pripravte sa na letné horúčavy so značkou Sencor a zažite nevídaný komfort počas najteplejších dní. Či už potrebujete efektívne chladenie celého domu, alebo hľadáte prenosné riešenie na cesty, Sencor ponúka riešenie pre každého.

Mobilné klimatizácie Sencor ponúkajú okamžitú úľavu od horúčav bez náročnej inštalácie. Stojanové a stĺpové ventilátory Sencor zabezpečia účinné prúdenie vzduchu vo väčších priestoroch, zatiaľ čo Sencor stolné ventilátory sú skvelé pre osobné použitie. Navyše, s výrobníkmi ľadu Sencor si môžete užívať osviežujúce nápoje kedykoľvek bez čakania. Na cestách využijete autochladničky Sencor, ktoré zabezpečia, že vaše potraviny a nápoje si zachovajú správnu teplotu. Vďaka funkcii ohrevu môžete mať teplé jedlá na dosah ruky aj počas jazdy.

Značka Sencor je synonymom kvality, pohodlia a inovácie, čo z nej robí ideálnu voľbu pre všetkých, ktorí chcú zvládnuť letné horúčavy efektívne a štýlovo. Investujte do praktických spotrebičov na chladenie vzduchu a užite si leto naplno.

Facebook Comments

You may also like

Európsky katalóg firiem ALL-THE-BEST.EU: online platforma pre Networking

Európsky katalóg firiem a online platforma All-the-best.eu je