V dnešnej dobe, keď sú kybernetické útoky stále sofistikovanejšie a častejšie, je nevyhnutné, aby IT profesionáli neustále rozširovali svoje zručnosti v oblasti sieťovej bezpečnosti. Firewall Palo Alto Networks je jedným z najdôležitejších nástrojov v arzenáli každého IT bezpečnostného odborníka, a preto je dôležité zvládať jeho konfiguráciu a riešenie problémov na expertnej úrovni. Pre tých, ktorí sa chcú stať majstrami v zvládaní problémov s týmito firewallmi, je tu nový kurz v tréningovom centre ALEF –  Firewall: Riešenie problémov, ktorý ponúka komplexné školenie zamerané na praktické aspekty práce s next-generation firewallmi od Palo Alto Networks.

Trojdňové intenzívne školenie

Kurz trvá tri dni a každý deň je naplnený ôsmimi hodinami intenzívneho vzdelávania. Účastníci sa naučia, ako efektívne riešiť problémy spojené s konfiguráciou a prevádzkou firewallu, čo je kľúčové pre udržanie bezpečnosti v dynamicky sa meniacom prostredí kybernetickej bezpečnosti.

Podmienky účasti

Aby boli účastníci prijatí na kurz, musia mať dokončené základné školenie Firewall Essentials: Configuration and Management (EDU-210). Okrem toho musia disponovať silnými praktickými znalosťami o smerovaní a prepínaní, IP adresovaní a konceptoch sieťovej bezpečnosti. Vyžaduje sa tiež minimálne šesť mesiacov praktickej skúsenosti s firewallmi Palo Alto Networks, čo zabezpečuje, že účastníci kurzu majú dostatočné predpoklady na pochopenie pokročilých tém.

Kurz pokrýva všetko od základných nástrojov a zdrojov až po pokročilé techniky diagnostiky a riešenia problémov. Účastníci sa zoznámia s logikou toku, správou certifikátov, SSL dešifrovaním a mnohými ďalšími dôležitými aspektmi správy firewallu. Kurz tiež zahŕňa praktické cvičenia na zachytávanie paketov a diagnostiku sieťovej prevádzky, čo im umožní lepšie pochopiť, ako rôzne nastavenia ovplyvňujú výkon a bezpečnosť siete.

S certifikáciou od Palo Alto Networks zvýšite svoju hodnotu na trhu práce a otvoríte si dvere k novým kariérnym príležitostiam.

Ak hľadáte školenie prispôsobené vašim potrebám alebo máte špecifické požiadavky, neváhajte nás kontaktovať. ALEF tréningové centrum tiež ponúka možnosť spolupráce s externými expertmi a špecialistami v prípade, že si vaše zručnosti vyžadujú špecifické rozšírenie.

Zabezpečenie siete je kľúčové pre každú organizáciu a s kurzom Firewall: Riešenie problémov získate potrebné nástroje a znalosti, aby ste mohli úspešne zvládať komplexný svet IT bezpečnosti. Nezmeškajte túto príležitosť stať sa expertom v oblasti, ktorá je vždy v popredí technologického pokroku.

 

Facebook Comments

You may also like

Správne nabíjanie smart hodiniek? Zistite, či nerobíte tieto chyby!

O nabíjaní inteligentných hodiniek a inej elektroniky pravdepodobne nepremýšľate.