Nájdete ju už v takmer každej modernej domácnosti. V menších a väčších bytoch či domoch je to nenahraditeľný kus nábytku, ktorý sa všade zmestí a je štedrý aj na úložný priestor. Vstavaná skriňa. Necháte sa zlákať aj vy?

Vstavané skrine sú ako chameleón

V akom štýle je zariadená vaša domácnosť? Ste prírodné typy obľubujúce drevené a kamenné prvky v interiéri alebo máte radi všetko, čo je lesklé a luxusné? Už sa nemusíte obmedzovať štýlom ani rozmermi vášho bytu, pretože vstavané skrine vídať v rôznych prevedeniach v menších i väčších domácnostiach zariadených tradične, vidiecky alebo aj extra moderne. Vstavané skrine sa vyrábajú na mieru, a tak nie je ťažké ich prispôsobiť menšej predsieni ani veľkej spálni. Bez ohľadu na to, v akom veľkom byte bývate, máte určite množstvo vecí, pre ktoré sa čoraz ťažšie hľadá pevné miesto. Gazdinám pribúdajú kuchynské spotrebiče, súpravy riadu, tínedžerom každý mesiac nové kúsky oblečenia či obuvi, knihomoľom kopce literatúry. Tomuto všetkému vo vstavanej skrini hravo nájdete miesto, a navyše to ochránite od prachu. A to nehovoríme o sezónnom oblečení či predmetoch, ktoré síce nepoužívate, ale jednoducho ich doma chcete mať…

Navrhnite si vstavanú skriňu v Trnave

Ak žijete v Trnave a jej okolí, jednoduchým riešením je navštíviť predajňu Lupacentrum špecializovanú okrem iného aj na vstavané skrine. Jej pracovníci vám poradia, ako si čo najlepšie vyskladať vstavanú skriňu, aby vyhovovala vašim potrebám. Vstavané skrine môžu byť zhotovené aj v rohovom prevedení, čím sa dajú maximálne využiť všetky voľné kúty v domácnosti. Dvere vstavaných skríň sa vyrábajú v rôznych dekoroch, matných, lesklých i so zrkadlami, ktorých v domácnosti nie je nikdy dosť. Podľa charakteru skladovaných predmetov vám v predajni Lupacentrum odporučia police, vešiakové tyče, zásuvky, rôzne druhy vešiakov, držiakov aj košov. Výhodou vstavaných skríň je, že ich možno aplikovať aj do netypicky riešených priestorov či izieb s výklenkami, do ktorých by ste bežnú skriňu nevtesnali. Vstavané skrine šetria priestor, aj čo sa týka otvárania dvier – tým, že sú posuvné, sa dajú umiestniť aj do veľmi tenkých miestností. V súčasnosti sa vstavané skrine využívajú aj na ukrývanie techniky v domácnosti – pracovných stolíkov s počítačmi, televízie, domáceho kina a pod. Ničím výnimočným nie sú vstavané skrine ani v moderných kanceláriách. Aj na prvý pohľad bežne vyzerajúca skriňa môže vo svojich útrobách ukrývať veľké poklady.

Facebook Comments

You may also like

Pripravte sa na letné horúce dni so značkou SENCOR

Letné dni so sebou prinášajú vysoké teploty, pred