S prichádzajúcimi zimnými mesiacmi sa pokožka na tvári čoraz viac vysušuje a tým dochádza k zvýrazneniu vrások. Kruhy pod očami sú smutnou súčasťou tvárí mnoho žien v našej spoločnosti. Dámy bývajú unavené a toto je jedným zo znakov, ktoré to jasne ukazujú. Môže to byť aj dôsledkom genetiky alebo narastajúceho veku. Moderné technológie umožňujú dámam, aby sa zbavili nechcených nedostatkov na svojej tvári. Teraz je ten čas, kedy to pre vás môže byť výhodné.

Odstránenie kruhov pod očami môže byť váš sen, ktorý sa stane realitou. Klinika FRAIS totiž ponúka tento zákrok ako jednu zo svojich služieb, vďaka ktorej omladnete a budete sa cítiť krajšia. Na odstránenie kruhov používa kyselinu hyalurónovú, vďaka ktorej bude vaša pokožka vyzerať opäť mlado a sviežo.

Dlho odkladaný spánok a zanedbaná starostlivosť o vašu pleť

To všetko sa najviac ukáže na jednom mieste – na vašich očiach. Pod očami je totiž pokožka najtenšia a veľmi jemná. Starnutie a únava spôsobia jej vysušovanie a vrásky. Môže to byť aj následkom nezdravého životného štýlu či dehydratáciou. Táto citlivá oblasť sa môže jednoduchým zákrokom vyplniť, a to aplikáciou látok na báze kyseliny hyalurónovej. Vyplnením tejto oblasti sa tmavé kruhy zmiernia a vaša tvár bude vyzerať mladšie. Vaša pokožka ostane hydratovaná a jemná.

S úsmevom a bez kruhov pod očami do ďalšieho dňa

Zákrok netrvá dlhšie ako dvadsať minút, vaša tvár bude úplne vydezinfikovaná a následne na ňu bude nanesený anestetický krém. Je len na pacientke, aký typ si vyberie. Možnosť výberu zahŕňa Luminera Hydryalix Gentle, ktorý osvieži vašu pleť alebo Teosyal Redensity II Eyes, ktorý obnoví štruktúru vašej pleti a dodá jej pružnosť a lesk. Neváhajte a buďte opäť mladá a svieža, bez kruhov pod očami.

Facebook Comments

You may also like

Pripravte sa na letné horúce dni so značkou SENCOR

Letné dni so sebou prinášajú vysoké teploty, pred