Každý rok na jeseň si povieme, že ešte máme na nákup darčekov a vianočnej výzdoby čas, a každý rok zažívame rovnaký stres a zhon. Nevieme zohnať požadovanú hračku pre naše deti, perfektný adventný veniec ani ozdoby, ktoré by sa trafili do nášho vkusu. Ani kúpu umelého vianočného stromčeka nenechávajte na náhodu, aby ste tohtoročné Vianoce nemuseli vyťahovať ten starý!

Najvyšší čas pripraviť sa na Vianoce

Je toho veľa, čo musíme do Vianoc stihnúť. Už len premýšľanie o vhodných vianočných darčekoch pre našich blízkych nám vezme veľa času. So spísaným zoznamom potom treba ešte navštíviť obchody alebo nákupy vybaviť pohodlne online. Potom začneme premýšľať o vianočnej výzdobe. Skontrolujeme stav venca, zoženieme si nové sviečky, overíme si, či funguje vianočné osvetlenie. Nie je na škodu zistiť, čo bude tohtoročné Vianoce moderné, nielen čo sa týka výzdoby, ale aj farby osvetlenia, druhu darčekov alebo skladby vianočného menu. A keďže trendy sa týkajú aj samotného symbolu Vianoc, vianočného stromčeka, treba si vybrať správne. Ak siahnete po umelom vianočnom stromčeku, premyslite si typ, rozmery a rýchlo nakupujte, pretože pred Vianocami bývajú stromčeky oveľa drahšie a aj času býva menej.

Umelé vianočné stromčeky pre tých, čo večne nestíhajú

Vianoce síce sú sviatky pokoja, avšak tesne pred nimi to tak rozhodne nevyzerá. Vy však tento rok zotrváte v hladine alfa, pretože to hlavné si viete vybaviť pokojne aj pár mesiacov dopredu. Umelé vianočné stromčeky sú totiž v ponuke celoročne. No zatiaľ čo bežne počas roka ich máte k dispozícii za akciové ceny, tesne pred Vianocami ich už lacno kúpiť nemusíte. Predajcovia totiž rátajú s našou nedochvíľnosťou a faktom, že nikdy nič nestíhame.

Na umelom vianočnom stromčeku je skvelé to, že vám vydrží svieži, nielen kým konečne nastanú Vianoce, ale aj celé roky či desaťročia. Samozrejme, všetko závisí od kvality produktu. Klasické PVC vianočné stromčeky vás prirodzeným zjavom ani dlhou životnosťou nepotešia, zláka vás na nich len cena. Umelé vianočné stromčeky s 3D ihličím alebo full 3D vianočné stromčeky sú pekné samy osebe. Možno aj vás zláka nechať vyniknúť ich farbu a nádherný tvar a naložíte na ne len minimum ozdôb. Vyberiete si jedľu, smrek alebo borovicu? V ponuke sú aj zasnežené varianty stromčekov či dokonca stromčeky so zabudovaným osvetlením. O prirodzenosť a dlhú životnosť 3D a full 3D umelých stromčekov sa stará polyetylén, ktorý sa vlieva do foriem vytvorených na základe reálneho ihličia. Takto odliate vetvičky sú krásne oblé a dokonca vás môžu aj popichať. Investícia do tohto typu stromčeka vás nezamrzí celé roky a vám odpadne na istý čas starosť zháňať nový vianočný stromček.

Facebook Comments

You may also like

UTV, Side-by-Side alebo ATV štvorkolka: Aké sú medzi nimi rozdiely?

Svet štvorkoliek je plný rôznych pojmov, ktoré môžu