Ženy šperky jednoducho milujú a muži to veľmi dobre vedia. Viete, ktorých 5 tipov šperkov je medzi ženami najviac obľúbených a prečo? Všetko má svoje vysvetlenie a my sme sa pozreli na tie, ktoré muži nakupujú najviac.

Diamantový prsteň

Diamanty a prstene k sebe jednoducho idú. Pripomínajú ženám výnimočnosť, romantické filmy ako Titanic, ale aj samotnú cenu diamantu, ktorý patrí medzi najdrahšie kamene na svete. Každá žena túži aspoň po jednom prstienku s diamantom a bol by hriech, keby taký nemá.

Perlový náhrdelník

Perlový náhrdelník vyjadruje detské túžby stať sa princeznou. V dospelosti žena, ktorá je týmto šperkom obdarovaná, pochopí, že krásne šperky nedostávajú len princezné v rozprávkach. Krásny perlový náhrdelník bude vždy klenotom šperkovnice každej ženy.

Náušnice s drahými kameňmi

Farebné drahé kamene na náušniciach chytajú na spoločenských udalostiach tie najkrajšie odlesky. Či už idete na odovzdávanie cien v svetlách reflektorov alebo len na ples, ktorých sezóna práve začína, s originálnymi náušnicami sa každá cena cíti jednoducho výnimočná.

Pekný náramok

Náramky sú dôležitou súčasťou outfitu mnohých žien. Prečo? Lebo im pomáhajú cítiť sa trochu viac oblečené. Na spoločenských udalostiach majú ženy často šaty na ramienka (alebo aj bez ramienok). Masívnejší náramok zakrýva nežnú ženskú ruku a zároveň ju zdobí.

Šperk z čistej lásky

V podstate nezáleží na tom, aký šperk žena dostane. Ak je darovaný z čistej lásky, vždy si ho bude vážiť a poteší ju viac, ako ten najdrahší šperk na svete darovaný z iného povrchného dôvodu. Vyberajte šperky rozumne, aj to je prejav lásky, ktorú dávate vašej partnerke.

Facebook Comments

You may also like

Prečo sú personalizované šperky ideálnym darčekom

Šperky majú vždy špeciálne miesto v srdci väčšiny