Ženy, žienky, dámy, slečny, aj u vás doma panuje názor, že lyžovanie je krásny šport, ktorý by ste mali vyskúšať a určite si ho zamilujete? Áno, niekedy si naši partneri myslia, že to čo sa páči im a čo oni pokladajú za skvelé je dobré pre každého. A my ženy z toho nemáme ten najlepší pocit a po všetkých tých rečiach a superlatívoch nám už len slovo lyže spôsobuje nechuť a rečiam o tomto športe sa snažíme oblúkom vyhnúť.

No dámy, verte mi, nezvážili ste jedno. Iste to poznáte a nie je to tajomstvom, že chceme byť v každom veku a za každých okolností krásne a neodolateľné. A pokiaľ mi je známe, nič nemení na tejto teórii fakt, že sa jedná o pracovné stretnutie, zábavu s priateľmi, chodenie do školy či dovolenku. Inak to nie je ani v prípade, že by ste sa rozhodli ísť lyžovať. Predsa naše dámske lyže musia byť jedny z naj na svahu a prilby na lyžovanie by mali “svietiť” už z diaľky, aby bolo všetkým jasné, že prichádzame. A to už nehovorím ani o topánkach na lyže, veď dámske lyžiarky sú ako lodičky k sukni, len tieto budeme ladiť k overalu na lyžovanie. Takže ako vidíte, ešte aj na svahu musí byť žena oblečená a zladená podľa tých najnovších trendov. Móda teda nie je nikde zanedbateľná a nájdeme ju všade. Preto milé dámy, ak ste si niekedy mysleli na lyžovaní nie nič zaujímavé a že na ňom nenájdete čokoľvek, čo by vás mohlo zaujímať, mýlili ste a tento druh športu, ktorý chytil za srdce nejedného človeka je pre vskutku pre každého. Stačí v ňom nájsť len niečo, čo je presne určené vám.

A pokiaľ neveríte tomu, že dámska móda na lyžiach je vskutku zaujímavá a pestrá, dajte šancu internetu. Vyhľadajte si tohto ročné trendy a kochajte sa. A som si istá, že tento rok bude váš manžel či partner nechápavo pozerať keď mu oznámite, že vaša záľuba k lyžiam sa skutočne začína stávať záľubou.

 

FOTO:  © micromonkey / Dollar Photo Club

Facebook Comments

Leave a Reply

You may also like

To najlepšie pre váš zrak – ako vybrať dobrú očnú kliniku

Zdravie očí je neoceniteľným darom, a preto je