Domáca párty je jedným z najobľúbenejších spôsobov, ako stráviť Silvestra – za nízku cenu sa môžete skvele zabaviť s najbližšou rodinou alebo priateľmi. Spoločne pripravíme vhodné menu a jediné, čo nám ostáva, je vymyslieť si vhodný outfit – ako sa obliecť na Silvestra doma?

Žensky – na Silvestra sa tiež musíte cítiť výnimočne

Rozlúčku so Starým rokom, nech už bol akýkoľvek, treba poriadne osláviť a náš silvestrovský outfit je veľmi dôležitý – veď v ňom privítame aj Nový rok a ak veríte proroctvám, stojí za to privítať ho v niečom novom, napríklad v nových šatách – malo by nám to zaručiť úspech v celom budúcom roku.  Ženský outfit na Silvestra vytvoríme aj z nadčasového kompletu, čiže sukne a blúzky, ako aj kombinézy – v takýchto štylizáciách sa budeme cítiť žensky a zároveň pohodlne.

Elegantne – koniec koncov, je to veľmi dôležitá udalosť

Silvester je jediné takéto podujatie počas celého roka, ktoré sa s veľkou pompou oslavuje po celom svete. Naša kreácia by preto nemala byť prvá lepšia zo skrine, ale práve elegantná. V tejto úlohe určite skvele poslúžia rovnako šaty, ako aj elegantný komplet, napr. sako s nohavicami. Takže aj keď cítime veľkú túžbu obliecť si pohodlné džínsy a obľúbený sveter, je lepšie túto myšlienku opustiť.

Žiarivo – Vianoce a karneval sa musia trblietať a tak by mala trblietať aj naša kreácia

Zima, sviatky, Silvester a celý karneval sa riadia vlastnými pravidlami – aj keď nemáte radi drobnosti, oplatí sa mať aspoň jeden kúsok oblečenia, ktorý do tejto iskrivej atmosféry dokonale zapadne. Môžete staviť na zlatý alebo strieborný opasok k malým čiernym šatám, alebo k šatám plným brokátu, flitrov, perál alebo s čipkou a tylom, ako aj na krásnu bižutériu, napr. náušnice. Pre ženy, ktoré si najviac cenia pohodlie, sú tu vlnené šaty s etno vzormi alebo viditeľnou väzbou, napr. vrkočmi – urobte si aj efektné, silvestrovské líčenie! Takéto šaty a mnohé ďalšie nájdete na https://wearmedicine.sk/k/ona/oblecenia/sukne.

Intenzívne a farebne

Hoci medzi silvestrovskými večernými outfitmi, aj keď oslavujeme len doma, kraľuje čierna, zlatá a strieborná, je vhodný čas staviť aj na farebné a nevšedné štylizácie. Môže ísť napríklad o námornícku modrú, zelenú, fialovú, dymovo ružovú a tyrkysovú – to sú krásne elegantné farby práve včas na silvestrovské štylizácie. Okrem jednoliatych šiat či kompletov sa oplatí venovať pozornosť aj nápadným vzorom – večerné pohodlné šaty môžu byť v kvietkoch, mandalách, bodkách, prúžkoch, mazaniciach a etnických vzoroch rôznych dĺžok – dokonca aj midi! Stačí k nim len urobiť správny účes a make-up a silvestrovský outfit je hotový a čo je dôležité, šaty určite viackrát využijete v ležérnych štylizáciách na iné príležitosti, napríklad zladením s hladkým, oversize sakom.

Facebook Comments

You may also like

Európsky katalóg firiem ALL-THE-BEST.EU: online platforma pre Networking

Európsky katalóg firiem a online platforma All-the-best.eu je