S možnosťami tlačenia sa v dnešnej dobe akoby roztrhlo vrece. Na každom rohu sa vás snaží zaujať nejaká tlačiarenská firma, ktorá ponúka tlač všetkého, čo si len dokážete predstaviť. Aké možnosti sa v dnešnej dobe oplatí využívať?

Hneď prvou vecou, ktorá v dnešnej dobe dáva obrovský zmysel, je možnosť tlačenia online, špeciálne pri komplikovanejších typoch tlače. Samozrejme, ak si chcete nechať prefotiť poznámky do školy či vytlačiť zmluvu, objednávanie tlače online veľký zmysel nedáva. No ak si plánujete nechať vyrobiť vlastný kalendár, plagát, leták, či dokonca nejakú formu veľkoformátovej potlače, objednávanie online dáva veľký zmysel. Totiž, takéto komplikovanejšie typy tlače len máloktorá kamenná pobočka vytlačí v dostatočnej kvalite na počkanie. Zbytočne musíte ísť do mesta, v pobočke si objednať požadovanú tlač a následne o niekoľko dní prísť opäť. To je strata času.

Pri objednávaní tlače online, napríklad cez JustPrint tlačiareň, nemusíte ani len vstať zo sedačky a výsledok je rovnaký, ak nie aj lepší, ako v prípade kamenných pobočiek. Tlačiareň JustPrint využíva pri potlačiach najmodernejšie technológie, kvalitné tonery a papiere špičkovej kvality, vďaka ktorým bude váš objednaný produkt zaručene spĺňať očakávania.

Šetrite čas a peniaze

Pri objednávaní online nešetríte len čas, ale aj nemálo peňazí. Je už dávnym zvykom, že pri objednávaní online získavate lepšiu cenu, ako pri nákupe toho istého tovaru v kamennej predajni. Takáto analógia platí aj pri tlačení, JustPrint dokáže zaručiť maximálnu kvalitu za bezkonkurenčne výhodné ceny. Naviac, získavate aj dopravu zadarmo.

Aj doprava objednaného tovaru v dnešnej dobe prebieha expresne rýchlo, po zadaní objednávky budete mať svoje letáky, plagáty, kalendáre, vizitky, či iné produkty, u seba doma už o niekoľko dní. Doba dodania je porovnateľná s dobou dodania objednávky tlačiarňami v kamenných predajniach.

Odpoveď na otázku z titulku je tak jednoznačná – ak tlačiť výhodné a moderne, tak jedine online!

Facebook Comments

You may also like

Zvládnite riešenie problémov s firewallmi Palo Alto Networks prostredníctvom špecializovaného kurzu

V dnešnej dobe, keď sú kybernetické útoky stále