Nie každá z nás sa oblieka správne. Nevhodnými kúskami si pridávame vek či kilá, často porušujeme dress code pre tú ktorú príležitosť. A veľmi často sa len bojíme vystaviť na obdiv svoju ženskosť. Poďte to zmeniť a ukázať, čo v sebe máte. Radikálna zmena šatníka dokáže omladiť aj zvýšiť sebavedomie.

Ako ženy často už v mladšom veku vyhlásime boj každej vráske. S pribúdajúcimi rokmi sa naša posadnutosť stupňuje, a podobne to máme s kilogramami. Ale často si neuvedomujeme, že boj s prírodou je márny, a než sa stať štvancom v boji za dokonalým telom, je možná lepšie vsadiť na správny šatník. Na taký, ktorý nám zdvihne sebavedomie a pomôže nám cítiť sa sexy, aj keď máme väčší zadok, malé či naopak veľké poprsie, či keď sme boli až doposiaľ skôr šedou myškou než sexy dračicou.

Femme fatale z vás urobí správna voľba šatníku

Správne vybrané dámske oblečenie dokáže skutočné zázraky. Určite sa hodí aj lepší make-up a účes, ale nič z toho vám na sexappeale či štýle, záleží na vás, o čo viac stojíte, nepridá viac ako radikálna zmena šatníku. Samozrejme tá správna.

Vhodne zvolené oblečenie vás omladí. Oblečte šesťdesiatničku do obtiahnutejších džíns, dajte jej k tomu džínsovú bundičku a okamžite omladne o 20 rokov. Väčšine ženám prospejú tiež modernejšie a odvážnejšie zvolené dámske šaty. Obvykle sa upneme na každý detail, hľadáme, kde nám čo odstáva, kde čo prezrádza nejaké to kilo naviac. Skúste sa ale na šaty začať pozerať inak. Hľadajte také, ktoré vás urobia neodolateľne zvodnou, sebavedomou a krásnou. A práve klasické dámske šaty to vedia najlepšie.

Mladistvý štýl nič nepokazí

Po štyridsiatke je najdôležitejšie nepodľahnúť dojmu, že si už niečo nemôžeme dovoliť. Bežne začíname predlžovať sukne na tú najnevhodnejšiu dĺžku cez kolená. Vzdáme sa vypasovaných tričiek a presedláme na blúzky neforemných tvarov a prapodivných vzorov. Všetkým týmto chybám sa musíme vyvarovať a nakupovať garderóbu tam, kde vedia, čo sa nosí a čo nám ženám súčasne pristane. Rozhodne stojí za povšimnutie sortiment e-shopu Fashionmafia.sk.

Facebook Comments

You may also like

Prečo sú personalizované šperky ideálnym darčekom

Šperky majú vždy špeciálne miesto v srdci väčšiny