Láska rozhodne neprechádza iba žalúdkom. Čuch je dôležitý zmysel, ktorý nás vzájomne zbližuje, alebo medzi nás kladie bariéru. V medziľudských vzťahoch a ešte viac v tých sexuálnych. Keď nám záleží na tom, aby sme sa pred „vyvoleným“ blyskli, rozhodne by sme mali zapracovať aj na našej vôni – teda na parfumu, ktorý si na seba „oblečieme“.

Oblečte sa do vône, ktorá vám pristane

Často si na prvé rande vyberáme až neúmerne starostlivo to, čo si oblečieme. Dokonca si zájdeme ku kaderníkovi. A potom všetko pokazíme nevhodným výberom parfumu. Aj ten máme „oblečený“ a jeho voľba je viac než dôležitá. Mozog partnera vás bude hodnotiť nielen podľa zraku či sluchu, ale aj podľa toho, ako voniate. A preto je výber parfumu tak dôležitý.

Parfum na prvé rande musí byt univerzálny, nevtieravý a rozhodne nie agresívny

Naniesť na seba by ste ho mala veľmi citlivo a decentne. Dokonca je lepšie vôňu streknúť iba na vatový tampón a na telo ho potom preniesť len z tohto tampónu. Túto metódu je treba uplatniť hlavne vtedy, ak je parfum, ktorý ste sa rozhodla si na prvé rande vziať, skutočne silný.

Nebojte sa romantických a kvetinovo-ovocných vôní. Pozor na ťažké korenisté

Čakáte od nás konkrétne tipy na parfumy, ktorými na rande okúzlite a neodradíte? Dobrou voľbou sú parfumy Ariana Grande. Kvetinovo-ovocné vône sú svieže, príjemné a uchvacujúci je aj dizajn flakónov. V 30ml verzii sa vám vojde aj do kabelky. Skvelou voľbou je Ariana Grande Moonlight.

Moderné vône, ktoré sú o slobode, ľahkosti a ženskosti, ponúkajú parfumy Chloé. Toaletná voda Chloé Love Story je príbehom o milostnej romanci v Paríži za úchvatného ranného úsvitu. No našli by ste inú vhodnejšiu vôňu na prvé rande?

Nesklame vás ale ani ďalšia vôňa tejto značky – Chloé Nomade. Je to bohémska, nespútaná, dobrodružná a nezabudnuteľná vôňa. Nejde s ňou partnera neočariť.

Ľahké, príjemné a zaujímavé vône nájdete i u značky Guess. Ich škála je veľmi pestrá, a tak vás čaká trochu skúmania, než nájdete tú, ktorá je nielen príjemnou, ale súčasne sa hodí k vašej osobnosti. Pokiaľ ale chcete byť kráľovnou tisíc a jednej noci, poradíme vám, po ktorej siahnuť. Zvoľte si kvetinovo-orientálnu vôňu Guess Seductive Noir.

Facebook Comments

You may also like

Prečo sú personalizované šperky ideálnym darčekom

Šperky majú vždy špeciálne miesto v srdci väčšiny