Chcete mať kariéru snov? Kariéru, ktorú budete milovať, všetci vám ju budú závidieť a vy budete mať šťastný život? Získať ju nemusí byť problém, čo prináša kariérny portál eKariera.sk?

Deti sú už od malička navádzané na to, aby boli v neskoršom veku práceschopné a najmä, aby získali prácu, ktorú v živote chcú robiť. Nie nadarmo sa už učiteľky v materskej škole pýtajú detí, čím by chceli byť, keď budú veľké. Samozrejme, detský názor na prácu je často nerealistický, podstatné ale je, že takýmto štýlom sú najmenšie deti nútené uvedomovať si, že práca je niečo, čo ich v budúcnosti neminie a čím skôr začnú nad ňou uvažovať, tým lepšie. Vážnejšie pracovné rozhodnutia nastávajú na konci základnej a počas strednej školy, kde by už žiaci mali mať jasno v tom, čo budú robiť. Predsa len, od práce závisí celý náš život, navyše, v práci trávime väčšinu svojho životného času, je tak nevyhnutne dôležité zvoliť si prácu, ktorá nás bude baviť. Najťažšie situácie však nastávajú v čase, keď prácu reálne začíname hľadať a budujeme novú kariéru. Vtedy je každá rada cenná, odkiaľ však také cenné rady o práci, kariére a pracovnom trhu všeobecne získať? Napríklad z portálu eKariera.sk!

Anonymné hodnotenie zamestnávateľov

Čo teda na portáli eKariera nájdete? V prvom rade je to magazín plný článkov s tipmi a cennými radami o pracovnom trhu, rôznych zmluvách a právnych veciach, s ktorými sa na pracovnom trhu stretnete. Rozhodne tak stojí za pozornosť. Ak si hľadáte prácu, poteší vás sekcia ponuka práce, kde nájdete inzeráty s exkluzívnymi pracovnými ponukami, ktoré by bola škoda premeškať. Jedna vec je však na portáli eKariera špeciálne výnimočná, a to hodnotenie zamestnávateľov. Nenájdete tu teda len obyčajné informácie o firmách, súčasťou profilov firiem je aj spomínané hodnotenie zamestnávateľov, ktoré umožňuje súčasným a bývalým zamestnancom firmy anonymne ohodnotiť danú firmu. Záujemcovia o prácu v danej firme tak získajú cenné informácie, rovnako ako aj samotní zamestnávatelia, ktorí môžu na základe hodnotení vylepšovať svoj prístup. Tak čo, máte už svoju kariéru snov?

Facebook Comments

You may also like

Európsky katalóg firiem ALL-THE-BEST.EU: online platforma pre Networking

Európsky katalóg firiem a online platforma All-the-best.eu je