Ak ste sa niekedy ocitli v situácií, že ste hľadali jednoducho rozkladný prístrešok, ktorý by však bol odolný, praktický a zároveň aj estetický, možno ste pocítili beznádej. Nájsť takýto prístrešok môže byť náročné, ale zároveň nemusí. Napríklad, ak sa pozrieme na párty stany!

Či ste bežný zamestnanec alebo podnikateľ, pravdepodobne si v určitom momente v živote uvedomíte, že by sa vám zišiel nejaký ľahko prenosný prístrešok. Bežný človek potrebuje prístrešok pri nejakej párty, pod ktorý sa môže ukryť v prípade nepriaznivého počasia alebo pod ktorý jednoducho môže umiestniť nejaké jedlo alebo nápoje. Rovnako však môže takýto prístrešok poslúžiť na nejaké rybárčenie, k moru, prípadne na iné aktivity. Ani podnikatelia sa výberu prístrešku v mnohých prípadoch nevyhnú, predaj rôznych jedál a nápojov vonku je najmä v lete mimoriadne v kurze, jedná sa o populárny a výnosný biznis. Ako podnikateľ však musíte mať prístrešok, ktorý v ideálnom prípade nebude príliš drahý, bude ľahko skladateľný, ale zároveň bude veľmi odolný a kvalitný. Keď sa zrazu ocitnete v takejto situácii, akým smerom sa vyberiete? Bežné stany nie sú práve najlepším riešením, sú vhodné na nejaké to prespanie v prírode, ale z hľadiska všeobecnej použiteľnosti veľmi nevynikajú. Stačí však ku slovíčku stan pridať slovko párty a vznikne prístrešok, ktorý je už oveľa použiteľnejší!

Párty stan – čo to je?

Keď sa povie záhradné párty stany, mnohí ľudia si predstavia nejaký veľký stan, kam sa počas párty môžu ukryť ľudia. Áno, aj na takéto použitie môžete párty stan využívať. Jeho použitie však nie je nijako obmedzené, ako sme už spomínali, veľmi populárne je využívanie párty stanov ako stany na biznis, ale aj na všetky iné súkromné aktivity. Čo však párty stany robí takto použiteľnými? V prvom rade je to ich konštrukcia, ktorá spočíva v jednoduchej kovovej konštrukcii, ktorá zabezpečuje ľahkú skladateľnosť, ale aj slušnú odolnosť. Táto konštrukcia je buď iba zvrchu alebo aj zo strán pokrytá polyesterovou plachtou, ktorá je vodotesná. Táto kombinácia zaručuje, že párty stany sú mimoriadne jednoduché, ale štýlové zároveň. Navyše, existuje veľa rôznych typov a veľkostí párty stanov, vďaka ktorým je výber párty stanu presne na vaše použitie hračkou.

Ako vyzerá kvalitný párty stan?

Ak chcete, aby vám váš párty stan bez akýchkoľvek problémov dlho slúžil, pri výbere sa treba zamerať na kvalitu. Pozrime sa napríklad na párty stany Brimo. Tie sú rýchlo rozkladné, vďaka ich inovatívnemu systému automatického zaistenia ich dokáže zložiť a rozložiť skutočne každý za veľmi krátky čas. Vyberať si môžete z pestrej ponuky párty stanov, či už veľkostnej alebo farebnej. Nie je to však len o vzhľade, kvalitné párty stany svoje kvality ukazujú aj pri pohľade na funkčnú stránku. Napríklad, ich kovová konštrukcia je mimoriadne odolná a pevná, odolá tak rôznym poveternostným vplyvom. Jej odolnosti prispieva aj prášková farba, ktorá sa stará o odolnosť voči korózii, mechanickému poškodeniu, ale aj UV žiareniu. Na odolnosť sa nezabudlo ani v prípade polyesterovej plachty, ktorá je taktiež odolná voči poškodeniu, UV žiareniu a je, samozrejme, kompletne vodotesná. Vyberať osvedčené párty stany sa tak určte oplatí, vyberte si ten svoj aj vy!

Facebook Comments

You may also like

Európsky katalóg firiem ALL-THE-BEST.EU: online platforma pre Networking

Európsky katalóg firiem a online platforma All-the-best.eu je