Vo víre denných povinností sa občas stane, že zabúdame na potreby partnera. Absentujúca komunikácia vedie k pocitom odcudzenia a niekedy dokonca k rozchodu. Ak aj vy práve stojíte na míľniku vášho vzťahu a nechcete partnera stratiť, prichystajte mu prekvapenie. Zážitky spájajú a spoločné chvíle vám pomôžu nájsť k partnerovi cestu.

Keď chýba komunikácia

Základom každého vzťahu je komunikácia. Keď prestanete partnerovi hovoriť o svojich pocitoch, o tom, čo vás daný deň potešilo alebo naopak nahnevalo, ide o prvý krok k zániku všetkého pekného medzi vami. Vplyvom uponáhľanej doby sa komunikácia vytráca z mnohých vzťahov. Cítite, že aj medzi vami a partnerom vyhasína plameň? Kúpte zážitkový darček, ktorý ho prekvapí a umožní vám stráviť spoločný čas.

Zážitky naozaj spájajú

Medzi zážitky nemôžete zaradiť rodinnú dovolenku, počas ktorej sa žena stará o deti alebo leží na pláži. Vy sedíte pri pivku a ťukáte do mobilného telefónu. Takáto dovolenka naozaj nie je o zážitkoch. Vlastne ste len svoje problémy presunuli do inej destinácie.

Medzi zážitky sa zaraďujú dobrodružstvá, ktoré sú výnimočné a ktoré strávite spoločne. Pokojne môže ísť o obyčajnú plavbu malou loďkou. Využite malý priestor na to, aby ste partnerovi povedali, čo vás trápi.

Ešte lepšie spravíte, keď sa zameriate na nezvyčajné dobrodružstvá. Napríklad paragliding. Paragliding sa dá vyskúšať nielen na dovolenke. Aj na Slovensku je možné si kúpiť zážitok vo forme letu s padákovým klzákom. Vyberte si miesto, z ktorého by ste chceli skočiť do oblakov a užite si opojný pocit. Vyskúšate si vlastne, ako sa cítia vtáci, keď letia nad korunami stromov. Kúpte zážitok pre dvoch a pomocou komunikačného zariadenia zdieľajte svoje emócie.

Svet pod vami

Pre páry je ideálnym zážitkom let balónom. V koši balóna nie je kam uniknúť, takže máte možnosť konečne vypovedať všetky svoje bôli a radosti. Let balónom je navyše veľmi romantický okamih, ktorý dostane aj tú najviac odolnú osobu do povzneseného stavu. Pri pohľade na svet pod vami si uvedomíte, aké malicherné sú vaše problémy a že život si musíte užívať naplno.

Lety balónom je možné kúpiť pre skupinu, byť v balóne s cudzími pasažiermi alebo si celý balón zarezervovať len pre vás. Posledná možnosť je jedinečnou príležitosťou pre vyjadrenie citov.

 

Facebook Comments

You may also like

5 najdôležitejších technológií používaných v mobilných hrách, o ktorých ste pravdepodobne nevedeli

Od vynájdenia internetu sa online hranie stále výrazne