Od vynájdenia internetu sa online hranie stále výrazne rozrastá. V súčasnosti je to priemysel v hodnote niekoľkých miliárd dolárov a očakáva sa, že do roku 2027 bude mať hodnotu viac ako 110 miliárd dolárov. Úspech tohto odvetvia nie je náhoda.

O popularite trhu s hazardnými hrami svedčí aj počet ľudí, ktorí používajú mobilné kasínové aplikácie na celom svete. Zainteresované strany v kasínovom priemysle sa snažia o kvalitnú inováciu a vypláca sa im to.

Hráči na celom svete dnes radšej hrajú na svojich smartfónoch ako na iných platformách online casina. Vývojári kasínových hier preto presúvajú svoje staré hry do mobilného formátu. Aké technológie sa však používajú v mobilných hrách, aby vynikli?

V tomto článku sa pozrieme na 5 najlepších technológií používaných v mobilných hrách, o ktorých by ste mali vedieť.

Herná technológia založená na cloude

Hranie v cloude má od svojho uvedenia pred niekoľkými rokmi veľký vplyv na mobilné hry. Predtým si online hráči museli stiahnuť a nainštalovať kasínové aplikácie, aby mohli hrať kasínové hry. Teraz je situácia iná.

Vďaka cloudovým službám majú hráči možnosť hrať najlepšie kasínové hry bez toho, aby si do svojich smartfónov inštalovali akýkoľvek softvér. Všetko, čo potrebujete na spustenie hier, je uložené online. Hráči tak ušetria miesto vo svojich smartfónoch.

Technológia cloudových hier je známa aj ako streamovanie hier. Viacerí hráči sa začali zaujímať o hranie hier na mobilných zariadeniach kvôli mnohým výhodám. Po prvé, umožňuje mobilným hráčom jednoduchší prístup k špičkovým hrám bez toho, aby museli míňať veľa peňazí.

Ďalšou výhodou cloudového hrania je, že hráči nemusia z času na čas aktualizovať aplikáciu. Ďalšími výhodami hier sú vysoká rýchlosť a plynulá hra. Mali by ste však mať na pamäti, že hranie hier v cloude vás bude stáť viac dát ako ich hranie v aplikácii.

Streamovanie hier má tiež veľmi sľubnú budúcnosť, pretože ho podporujú popredné spoločnosti, ako napríklad Google, Sony a Microsoft. Podpora konzol novej generácie tiež znamená, že hranie v cloude sa môže len zlepšiť.

Hry pre virtuálnu realitu

Virtuálna realita (VR) je nová technológia v mobilných hrách, ktorá by mohla zmeniť celé odvetvie. V súčasnosti sú online hry vďaka technológii VR interaktívnejšie a pútavejšie.

Jednou z nevýhod hier pre VR je, že hardvér, ktorý sa na ne vyžaduje, je zvyčajne drahý. Napriek tomu je na trhu stále niekoľko cenovo dostupných možností. Všetci hráči tak majú možnosť vstúpiť do vzrušujúceho sveta VR hier a užiť si fantastické 3D automaty a stolové hry.

Technológia VR navyše podporuje rôzne herné zariadenia. Okrem mobilných zariadení sa hry vo virtuálnej realite dajú hrať aj na stolových počítačoch a notebookoch. Niektoré podporujú aj herné konzoly.

Kryptomeny kasína

Kryptomena je najnovším prírastkom medzi platobnými metódami, ktoré sú k dispozícii v najlepších online kasínach. Preto teraz môžete platiť v bitcoinoch, ethereu, dogecoine a ďalších menách, keď potrebujete vykonať vklad vo svojich obľúbených kasínach. Prijatie kryptomien v tomto odvetví je dôkazom, že mu záleží na pohodlí, súkromí a bezpečnosti hráčov.

Technológia kryptomien je známa ako blockchain, čo je účtovná kniha, do ktorej sa zaznamenávajú všetky transakcie. Táto účtovná kniha je veľmi bezpečná a nikto z vonku k nej nemá prístup. Kryptomena tak rieši problém, ktorý online kasína trápi už roky.

Ak ste online hráč, ktorý sa obáva online hackerov a podvodníkov, mali by ste vyskúšať kasína s kryptomenami. Táto technológia zabezpečuje, aby vaše osobné údaje boli mimo dosahu kyberzločincov. Ďalšou výhodou kasín s kryptomenami je, že môžete hrať anonymne.

Umelá inteligencia

Možno o tom neviete, ale mnohé z vecí, ktoré robíte každý deň, ovplyvňuje umelá inteligencia. Spoločnosť Google používa umelú inteligenciu na vytváranie reklám a personalizovaných služieb pre svojich používateľov. Netflix využíva umelú inteligenciu aj na poskytovanie odporúčaní filmov svojim používateľom.

Umelá inteligencia sa teraz implementuje aj do mobilných hier . Online herné platformy využívajú mobilnú virtuálnu asistenciu a chatboty s umelou inteligenciou na zlepšenie zákazníckej skúsenosti. Vďaka tomu dostanú online hráči rýchle a efektívne odpovede na svoje otázky.

Rýchly nárast počtu mobilných hráčov spôsobil, že lepšie systémy služieb zákazníkom sa stali pre prevádzkovateľov online kasín nevyhnutnosťou. Našťastie im technológia umelej inteligencie umožnila uspokojiť svojich zákazníkov bez toho, aby museli zvyšovať počet zamestnancov. Zákazníci tak zostávajú spokojní a prevádzkovatelia ušetria viac peňazí.

Mobilné kasíno so živými hrami

Hoci online hranie umožňuje hráčom užívať si kasínové hry z pohodlia domova, sú chvíle, keď vám môže chýbať živá akcia v skutočných kasínach. Ak vo vašom okolí nie sú žiadne kamenné kasína, nemusíte sa ničoho obávať. Všetko, čo potrebujete, je živé online kasíno.

Hry so živým krupiérom sa vysielajú zo štúdií alebo skutočných kasín, aby účastníkom poskytli zážitok veľmi podobný tomu v bežnom kasíne. Namiesto počítačov sa používajú ľudskí krupiéri a s krupiérom môžete dokonca komunikovať pomocou funkcie chatu. Počas hier s krupiérmi naživo budete môcť súťažiť a komunikovať s hráčmi z celého sveta.

Záverečné myšlienky

Tu je. 5 najlepších technológií používaných v mobilných hrách, o ktorých ste pravdepodobne nevedeli. Mali by ste ich vyskúšať, aby ste si zlepšili zážitok z mobilného hrania.

 

 

 

 

UPOZORNENIE: Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov. Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát. Nadmerné hranie prináša so sebou aj možné zdravotné riziká.

 

Facebook Comments

You may also like

Stratili ste cestu k partnerovi? Takto sa s ním opäť zblížite

Vo víre denných povinností sa občas stane, že