Trust Wallet, oficiálna aplikácia kryptomenová peňaženka najväčšej svetovej burzy Binance, oznámila podporu stakingu Cardana (ADA) vo svojej aplikácii pre iOS. Táto funkcia bola predtým dostupná iba na zariadeniach so systémom Android.

Aby používatelia mohli Cardano v aplikácii Trust Wallet stakovať, musí si buď ADA sami poslať do svojej peňaženky, alebo si ju priamo v aplikácii peňaženky kúpiť, a potom kliknúť na tlačidlo “Stake”.

Potom si môžu vybrať validátora, s ktorým chcú stakovať. Odmeny za staking kryptomeny sa automaticky nerestakujú ak tomu, aby používatelia mohli svoje prostriedky stakovať je potrebných minimálne 4 ADA.

Používanie chytrých kontraktov v sieti Cardano zaznamenalo v uplynulom roku značný nárast, pričom vývojári využívajú sieť kryptomeny napriek súčasnému medvediemu trhu. To viedlo k prudkému nárastu priemerného počtu denne aktívnych užívateľov na platforme chytrých zmlúv, pričom počet denne aktívnych užívateľov siete Cardano sa minulý mesiac zvýšil o 15,6 % na 75 800. Mesačný objem transakcií v sieti Cardano sa minulý mesiac takisto zvýšil o 5,34 % na 2,32 milióna, čo predstavuje najväčší objem transakcií od apríla.

Facebook Comments

You may also like

UTV, Side-by-Side alebo ATV štvorkolka: Aké sú medzi nimi rozdiely?

Svet štvorkoliek je plný rôznych pojmov, ktoré môžu