Útoky vírusov, málo slnečného žiarenia, ešte menej pohybu a k tomu depresia z nového roka. V zime na nás všetko padá, hľadáme cestu, ako sa cítiť lepšie. Jednou z ciest je domáci relax pomocou masážnych prístrojov. Masážne pomôcky dôkladne premasírujú vybranú časť tela, uvoľnia svaly a dodajú potrebnú dávku pohody. Ktoré masážne prístroje na doma by vám nemali chýbať?

Domáci wellness za pár eur

Veľa ľudí sa obáva, že domáce masážne prístroje sú príliš drahé a nemôžu si ich dovoliť kúpiť. Je to omyl, pretože výber týchto prístrojov je tak široký, že si vyberie každý podľa svojich preferencií a finančných možností. Masážny prístroj môže byť skladný, efektívny a k tomu všetkému lacný.

Masážne prístroje na menšie svalové partie

Masážne prístroje dokážu premasírovať celé telo alebo len isté svalové partie, na ktoré sa pri masáži zameriate. Medzi menšie prístroje na konkrétnu svalovú partiu patrí masážna pištoľ. Pripomína naozajstnú pištoľ, ale namiesto hlavne má masážnu hlavicu. Hlavice na pištoli je možné meniť. Nadstavce dokážu vykonať rôzne druhy masáži. Skvelé je, že pištole sú bezdrôtové a patria medzi lacné prístroje na masáž. Ešte lacnejšia a veľmi skladná je pomôcka v podobe vibračného cupping prístroja. Pomocou vibrácií a podtlaku svaly uvoľníte. Uvedené masážne pomôcky odporúčame kúpiť na e-shope inSPORTline.

Masážne prístroje na väčšie svalové partie

Dokonca aj masážne prístroje na celé telo nemusia byť drahé. Masážna podložka stojí okolo 100 € a je dokonalou pomôckou na masáž chrbtice. Podložku jednoducho položíte na zem alebo do postele, ľahnete si na ňu a o všetko sa postarajú masážne hlavice s vibráciami. Niektoré časti podložky sú vyhrievané, čo umocňuje skvelý pocit z masáže. Na podložke je možné navoliť intenzitu a typ masáže. Chrbát perfektne premasíruje masážny vankúš. Vankúš pripevníte na stoličku alebo sa o vankúš opriete v posteli.

Multifunkčné masážne prístroje

Kto si potrpí na luxus a môže do masážneho prístroja investovať vyššiu čiastku, tomu odporúčame multifunkčnú pomôcku. Ide o masážne kreslo. Kreslo sa dá využiť ako klasické kreslo alebo na ňom spustíte masážne programy a budete sa oddávať relaxácii. Na displeji si sami zvolíte, ktorú svalovú partiu chcete premasírovať. Ovplyvniť dokážete tiež výber masáže a iné doplnkové funkcie ako vyhrievanie alebo polohu kresla.

 

 

 

Facebook Comments

You may also like

To najlepšie pre váš zrak – ako vybrať dobrú očnú kliniku

Zdravie očí je neoceniteľným darom, a preto je