Už v detstve sme sa naučili z každého výletu priniesť domov nejaký suvenír. Zachovali ste si tento zvyk až dodnes? Ak ste ochotní za suvenír obetovať trochu viac z vášho vreckového, nemusíte si priniesť ďalšiu magnetku či pohľadnicu, ale rovno novú lampu. Takto spojíte príjemné s užitočným.

Keď vám svietidlo len tak frngne do nosa

Na najlepšie veci často natrafíme vtedy, keď ich nehľadáme. Zato keď potrebujeme nové oblečenie alebo topánky, práve vtedy nikde nemajú také, po akých túžime. Ak sa na svojich potulkách ocitnete v Bratislave, zablúďte aj na miesta, ktoré veľmi nie sú spojené s turistikou, no zato sa vám postarajú o príjemný zážitok. A tak rovno cestou zo zoo, z hradu alebo z prehliadky historickej časti mesta môžete zavítať do predajne Svietidiel Casca, ktorá ponúka tie najštýlovejšie svietidlá v Bratislave. Prehliadka showroomu sa vám postará o rovnaké nadšenie, aké ste prežívali v múzeu či v divadle. Svietidlá v plnej kráse, visiace priamo nad vašimi hlavami či po bokoch stien, rozsvietené a ligotavé, vás ohúria svojím jasom, tvarmi a farbami a možno si pri niektorom z nich poviete, že toto je presne to, čo ste už dlhšie hľadali. Nečakaná návšteva predajne so svietidlami sa vám tak postará o trendový bytový doplnok. Takéto praktické suveníry máme skrátka radi.

Nechajte si navrhnúť osvetlenie priestoru na mieru

Máte jasnú predstavu o tom, ako by mal vyzerať váš domov, avšak potrebujete pomôcť s rozmiestnením osvetlenia? Pátranie po vhodnej kombinácii svietidiel úspešne ukončíte v predajni svietidiel v Bratislave. Casca vám ponúka možnosť nechať si nadizajnovať svietidlá na mieru. Odborníci presne vedia, aká intenzita svetla je nevyhnutná na dobré osvetlenie kuchyne, chodby, detskej izby, spálne, obývačky i pracovne. Stačí za nimi prísť s nákresom interiéru a o zvyšok sa postarajú špecialisti na osvetlenie. Navrhnú vám ho na mieru tak, aby ste boli spokojní nielen s dizajnom, ale aj s výkonom svietidiel. A čo je hlavné – aj vďaka naoko obyčajným bytovým doplnkom dosiahnete v domácnosti harmóniu a atmosféru, aká sa od domova očakáva. Získate optimálne podmienky na relax aj na prácu. Na niektoré výlety nezabudnete nikdy, pretože zmenia váš život.

Facebook Comments

You may also like

Naše tipy ako vybrať krovinorez či strunovú kosačku

Či už vlastníte rozľahlý pozemok alebo menšiu okrasnú