Aj vy máte pocit, že autopožičovne sú určené výhradne pre ľudí, ktorí nemajú svoje vlastné auto? V tom prípade vás asi vyvedieme z omylu, keďže nejde o záležitosť, ktorá sa týka len tých, ktorí nemajú dostatok finančných prostriedkov na kúpu vlastného automobilu. Existuje totiž niekoľko dôvodov, prečo je v mnohých prípadoch lepšie požičať si vozidlo z overenej a spoľahlivej autopožičovne, a to predovšetkým v prípade, ak sa chystáte vycestovať.

Automobil podľa vašich predstáv!

Výhodou je, že autopožičovňa Košice poskytuje krátkodobý i dlhodobý prenájom vozidiel, ktoré sú vo výbornom technickom stave. Skúsení pracovníci sa pravidelne starajú o jednotlivé automobily, ktoré následne poskytujú na prenájom i tým najnáročnejším klientom! Medzi ďalšie služby, ktoré poskytuje táto overená autopožičovňa, patrí i sezónne prezutie, čiže sa nemusíte báť, že by ste náhodou v mínusových teplotách jazdili na letných pneumatikách, a tým pádom by ste ohrozili bezpečnosť premávky. Môžete si vybrať z viacerých typov špičkových automobilov, ktoré sa od seba odlišujú rokom výroby, motorom, spotrebou či ďalšími špecifickými údajmi, ktoré majú pri výbere významnú rolu pre nejedného milovníka bezpečnej, no zároveň adrenalínovej jazdy.

Aj pre tých najnáročnejších zákazníkov

Požičovňa áut Košice sa môže pochváliť dlhoročnými skúsenosťami i dobrým menom na trhu, čo sa odzrkadľuje na mnohých spokojných klientoch, ktorí pravidelne využívajú služby autopožičovne. V cene prenájmu je zahrnutých 300 km/ deň, čo možno považovať za ďalšiu výhodu, ktorú vám nie každá autopožičovňa poskytne. Poistené automobily sú samozrejmosťou, keďže nikto z nás nevie vopred predpovedať, či nedôjde ku škodovej udalosti, ktorá by mohla v prípade nepoistenia poriadne skomplikovať situáciu, no nie? Či už sa chystáte vycestovať do zahraničia alebo len potrebuje auto na prenájom kvôli práci, neváhajte a využite jedinečnú ponuku, ktorá je cenovo prijateľná a vhodná skutočne pre každého! I pre tých najnáročnejších zákazníkov.

Facebook Comments

You may also like

Ako zorganizovať vskutku lacnú dovolenku

Zabudnite na predražené chorvátske penzióny a priváty. Zabudnite na