Hľadáte univerzálne stavebné stroje? Niečo, čo využijete na širšie spektrum prác? Potom určite zvážte rýpadlo – nakladač CAT. Môžete si ho kúpiť aj požičať. Rozhodnutie je na vás. Záleží od toho, pre aký rozsah prác ho hodláte využiť. Pretože možnosti sú naozaj pestré.

Rýpadlo nakladač CAT – na čo je vhodný?

Nevyužijete ich len na stavebné účely, ale aj v iných odvetviach. Najčastejšie v prípade, keď nie sú zemné práce veľmi rozsiahle, kedy vám postačí tento jeden stroj. Nahradí rýpadlo, nakladač, dozér, grader, valec či žeriav. Rýpadlonakladač je vhodný predovšetkým na:

  • Prípravu terénu (odpratanie povrchovej vrstvy zeminy, odstránenie krovia),
  • rozhŕňanie, premiestňovanie a povrchová úprava zeminy a stavebného materiálu na kratšie vzdialenosti,
  • prípravné práce na stavenisku (zarovnávanie terénu, zriaďovanie a údržba prístupových komunikácií a kanálov, presuny štrku),
  • nakladanie vozidiel,
  • odstraňovanie sutín,
  • ale i odhŕňanie snehu.

Rýpadlo nakladač CAT – v čom je výnimočný?

Univerzálne rýpadlo-nakladače CAT disponujú pohonom všetkých kolies. Tieto stroje sú vybavené robustnou konštrukciou zdvihových ramien nakladacej lopaty. Vďaka nej dokáže rýpadlo-nakladač vyvinúť veľké vylamovacie sily. Okrem toho má podkop s teleskopickou násadou, uložený posuvne.

Aké si môžete vybrať?

Či už si chcete stroj kúpiť, alebo vám postačí požičaj, v pobočkách Zeppelin máte obe tieto možnosti. Plus ako bonus – staviť na použité stroje. Či už sa rozhodnete pre rýpadlo-nakladač, alebo vám postačí menší univerzálny minibager, prípadne hľadáte niečo úplne iné, v Zeppelin sa môžete spoľahnúť na odborníkov, ktorí vás správne nasmerujú.

 

 

 

 

Facebook Comments

You may also like

Trust Wallet Podporuje Staking Kryptomeny Cardano (ADA) na iOS Zariadeniach

Trust Wallet, oficiálna aplikácia kryptomenová peňaženka najväčšej svetovej