Pri výbere a porovnávaní komerčných sušičov rúk je potrebné brať do úvahy veľa faktorov. V súčasnosti je skrátka príliš veľa možností. Pri hľadaní a vyberaní súčasnej ponuky na trhu sa väčšina ľudí pozerá na vlastnosti ako je šetrenie životného prostredia, úspora nákladov a bezproblémová údržba. Všetky tieto funkcie dokopy vytvárajú skvelé zariadenie.

Rýchlosť

Doba, kedy ste si utierali svoje ruky do nohavíc skončila. Zabudnite na papierové utierky a začnite sa spoliehať na automatické sušiče rúk. Čas sušenia sa pohybuje v rozmedzí 8-14 sekúnd, vďaka čomu je toto zariadenie skvelým hygienickým riešením pre sušenie vašich rúk.

Údržba

Nikto nemá rád špinavé toalety, hlavne tie, ktoré sú verejné. Jeden zo spôsobov, ako si zjednodušiť údržbu toaliet je nainštalovať komerčný sušič rúk. Toto zariadenie zmierni zbytky z papierových utierok, ako aj zapchané záchody práve kvôli používaniu papierových utierok. Niektoré komerčné sušiče rúk majú vo výbave nainštalované aj LED svetlá, ktoré indikujú, kedy je služba potrebná.

Náklady

Náklady nepredstavuje iba obstarávacia cena sušičov rúk, ale taktiež i prevádzkové náklady počas určitej doby používania. Papierové utierky si vyžadujú skladovací priestor, údržbu dávkovača a zbavenie sa odpadkov. Hoci tieto úlohy vyzerajú na papieri ako minimálne, časom sa dokážu nahromadiť. Vysoko­­–rýchlostné a energeticky úsporné komerčné sušiče rúk dokážu ušetriť viac financií, ako tradičné papierové utierky. Tak, ako sa rozvíja technologický pokrok, tak isto sa rozvíjajú aj tieto zariadenia.

Energie

Energie, ktoré poháňajú sušiče rúk sa dajú rozdeliť do dvoch skupín :

  1. energia, ktorá poháňa prúd vzduchu potrebný na sušenie vašich rúk,
  2. elektrická energia, ktorá poháňa samostatné zariadenie.

Najmodernejšie komerčné sušiče rúk majú to najlepšie z oboch – dokážu vysušiť ruky za relatívne krátky čas a spotrebujú pritom veľmi málo elektrickej energie. Plus, čím menej wattov spotrebujú, tým viac sú priaznivejšie pre životné prostredie. Takže, pokiaľ hľadáte na trhu vhodný sušič rúk, vždy sa pozrite na tieto vyššie uvedené aspekty.

Facebook Comments

You may also like

Správne nabíjanie smart hodiniek? Zistite, či nerobíte tieto chyby!

O nabíjaní inteligentných hodiniek a inej elektroniky pravdepodobne nepremýšľate.