Investovať do automobilu všetky ušetrené peniaze je nezmysel, pretože človek by si mal ponechať akúsi finančnú rezervu. V súčasnej dobe nemáte istotu v ničom, a tak sa aj zamestnávateľ môže oneskoriť s výplatou miezd, a v takom prípade budete potrebovať nejaké železné zásoby na zaplatenie hypotéky, nájomného, ​​inkasá a podobne. Ak sa nechce ani viazať úverom, potom je ideálnou cestou leasing operatívny. Jedná sa o nebankový produkt, ktorý je v automobilovom priemysle stále obľúbenejíe. V nasledujúcich riadkoch sa pozrieme, prečo si tento produkt získal dôveru u ľudí.

Dlhodobý prenájom vozidla, ako by sa dal operatívny lízing charakterizovať, vám poskytne akýkoľvek automobil na akúkoľvek dobu. Predmet je neustále vo vlastníctve lízingovej spoločnosti, a to aj po uplynutí zmluvy, čím sa operatívny lízing líši od toho finančného. Hlavnou výhodou je, že sa nemusíte zaoberať takmer ničím, čo je s automobilom spojené, teda s poistením, servisom, pneuservisom, diaľničnými poplatkami, ani cestnou daňou.

Leasingové spoločnosti dokonca ponúkajú nonstop asistenčnú službu, ktorá vám pomôže v prípade, že vás prenajaté vozidlo nechá v štichu.

Koľko budete mesačne splácať?

Každý mesiac budete platiť pevne stanovenú sumu, ktorej výška sa odvíja od rozsahu služieb a od zvoleného automobilu. Aby ste zistili, koľko bude činiť mesačná splátka, informujte sa priamo u konkrétnej leasingovej firmy.

Dovoľujeme si vám predstaviť lízingového špecialistu HERTZ Lease, ktorý má v tejto oblasti dlhoročné skúsenosti. Na svojich webových stránkach má k dispozícii kalkulačku, prostredníctvom ktorej zistíte, ako náročný pre vás bude operatívny lízing. Stačí vyplniť osobné údaje a informácie o požadovanom automobilu. Kalkulácia je nezáväzná, a tak si nemusíte ihneď operatívny lízing dojednávať. O neho si požiadate až v prípade, že vám budú podmienky vyhovovať.

Facebook Comments

You may also like

UTV, Side-by-Side alebo ATV štvorkolka: Aké sú medzi nimi rozdiely?

Svet štvorkoliek je plný rôznych pojmov, ktoré môžu