Kto by nechcel mať veľkú skrinku na náradie, najlepšie rovno celú dielňu, do ktorej by sa pohodlne zmestilo všetko, aj rôzne vyradené nádoby a bandasky či iné “haraburdy”? Nie všetci domáci majstri však majú neobmedzené možnosti, vlastne neraz sú značne limitovaní priestorom bytu či domu, ako aj požiadavkami manželky. A tak len potichu snívajú a zakladajú izby a skrine svojím náradím. Dá sa to však aj inak, bez ohľadu na metre štvorcové. Stačí mať dobrý regálový systém…

Regál na mieru do každého priestoru

Čo je najdôležitejšie a spravte to hneď na úvod, dobre si premyslite a naplánujte, kam a akú skrinku s regálmi chcete. Nech po jej namontovaní nemusíte riešiť, že je to akési primalé a nič sa Vám tam nezmestí. Praktické regály na mieru totiž disponujú veľkou variabilitou, a preto by bola škoda nevyužiť naplno všetky ich prednosti.

Ak máte doma miesta viac, pokojne choďte do rozmernejších skríň či políc, nech sa Vám na ne zmestí toho čo najviac. Kufrík na náradie, vŕtačka, skrátka všetko náčinie nech má konečne svoje pevné miesto. Nadrozmerný plastový sud ( 100l či 200 l ) tam síce asi neschováte, ale čokoľvek menšie a skladnejšie aj v interiéri istotne áno.

A v prípade, že toho priestoru je ozaj len kúsoček, o to dôkladnejšie vyberajte vhodný kút, kde by ste regálový systém na Vaše „cennosti“ upevnili. V každom prípade odporúčame vŕtať a montovať až po dohode s manželkou.

Regálové systémy pre všetkých

V súčasnosti sú regálové systémy skutočne veľmi obľúbené, a nielen pokiaľ ide o pracovné skrinky na náradie. Rovnako tak sa drôtený propram a rozmanité regály či regále na mieru tešia veľkej obľube pri vstavaných skriniach či šatníkoch. Ušetria totiž priestor a sú vskutku veľmi priestranné a vysoko funkčné. Dôležité je však zvoliť si takú skriňu, ktorá zapadne do Vášho priestoru. Ak si neviete rady, nepodliehajte panike. Na trhu je mnoho kvalifikovaných odborníkov, ktorí Vám bez problémov poradia, spravia náčrt či výpočet budúcej ceny Vašej skrine.

Tak si nechajte poradiť a majte skriňu, či už na náradie alebo šatstvo, ktorá Vám nielen ušetrí miesto, ale aj skvelo zapadne k zvyšku nábytku u Vás doma.

 

Facebook Comments

You may also like

Európsky katalóg firiem ALL-THE-BEST.EU: online platforma pre Networking

Európsky katalóg firiem a online platforma All-the-best.eu je