Narodeninová oslava vášho dedka, mamičky či drahé polovičky sa neodkladne blíži? Intenzívne premýšľate nad darčekom, ktorý zahreje oslávenkyňu či oslávenca pri srdci? No nie každý bol obdarovaný bujnou fantáziou, v ktorej by sa zrodili originálne darčeky, a preto vám prinášame inšpiráciu. V nasledujúcich riadkoch vám poskytneme hneď niekoľko tipov na darčeky, ktoré potešia vašu sestru aj vášho partnera.

Internetový portál darcekyodsrdca.sk spoľahlivo vyrieši problémy so zháňaním vhodného darčeka, či už k narodeninám, Vianociam či iným významným udalostiam. Domáci spotrebič je síce praktický darček, ale neosobný a nudný. Stavte skôr na atraktívny potlač, pričom kreativite sa medze nekladú.

Hrnčeky s fotkou

Vytvoriť netradičný darček sa môže zdať ako nadľudský výkon, ale opak je pravdou. Hrnček s fotkou objednáte prostredníctvom vyššie spomínaného portálu pomerne rýchlo. Stačí si pripraviť fotografie, ktoré sa majú na jednotlivých hrnčekoch nachádzať. A keď už kúpite hrnček s fotografiou z dovolenky pre babičku, tak ho môžete kúpiť rovno aj pre dedka. Nespornou výhodou je, že nemusíte nikam chodiť, pretože všetko vybavíte v internetovom prostredí.

Hrnček nie je jediným predmetom v ponuke. Pozdávať sa vám môže tiež tričko s potlačou domáceho maznáčika. Ale nemusí ísť len o fotografiu, môžete na tričko nechať natlačiť aj nejaký text s blahoželaním.

Fotografie sa prikladajú vo formáte JPG alebo PNG, pričom portál odporúča rozlíšenie aspoň 5 pixelov na 1 mm tlače, aby bol výsledkom ostrý a kontrastný obrázok. A na záver vám odporučíme fotoknihu, v ktorej uschováte spomienky na minulosť. Fotokniha môže obsahovať fotky z dovolenky či nejakej udalosti, napríklad svadby.

Poteší vás atraktívne ceny, ktoré neurobia dieru do vašej peňaženky. A zároveň také darčekové predmety poteší viac ako hocijaký drahý šperk.

Facebook Comments

Leave a Reply

You may also like

UTV, Side-by-Side alebo ATV štvorkolka: Aké sú medzi nimi rozdiely?

Svet štvorkoliek je plný rôznych pojmov, ktoré môžu