Čo by to bolo za leto bez kúpania a slnenia na pláži? A bez poriadnych, štýlových plaviek, v ktorých vynikne Vaša postava. Aké sú aktuálne plavkové trendy? Riadite sa nimi alebo máte svoje obľúbené dámske plavky, ktoré by ste nevymenili ani za nič?

Leto bez plaviek sa neráta

Áno, je to tak. Veď čo je to za leto, počas ktorého si aspoň na pár dní neoddýchneme pri mori či sa nevyšantíme na kúpalisku? Chytáme bronz, popíjame skvelé drinky a užívame si letnú pohodu. Neodmysliteľnou súčasťou toho všetkého sú plavky. Bikini, tankini alebo celé plavky, rôzne druhy strihov pre rozličné typy ženskej postavy.

A hoci je módny diktát neúprosný, napriek tomu si v plavkovej móde nenecháme až tak rozkazovať. Vlastné pohodlie a spokojnosť so svojou postavou v plavkách je totiž tým najrozhodujúcejším kritériom, podľa ktorého sa väčšina z nás riadi.

Aké plavky sa nosia túto sezónu?

Plavkám tohtoročného leta dominujú malé exotické motívy v pastelových odtieňoch, ale tiež žiarivé neónové farby v šialených kombináciách. Hitom sú vzory ovocia či zvierat.

Pokiaľ ide o strih plaviek, módni dizajnéri zjavne popustili uzdu svojej fantázii. A tak trochu pozabudli na krivky priemernej ženy. Aj preto sa ozývajú hlasy, že tohtoročné trendy plavky nie sú pre každú. Prečo?

Čo je najväčší hit? Bondáž. V preklade, plavky sú ovešané množstvom šnúrok, čo sa nazýva tzv. bondage style. Okrem vyslovene provokatívnych kúskov nájdete aj športovejšie plavky, avšak aj tam narazíte na viazanie, ktoré jednak zaberie dosť času, zvýraní každý tukový vankúšik na Vašom tele a v neposlednom rade si skúste predstaviť výsledný efekt opálenia. Aj preto mnohé z nás tento rok prenechajú experimenty a komplikované viazanie na plavkách modelkám či celebritám a siahneme po overenej klasike – dvojdielnych bikinách či trendy celých plavkách.

full_img_732262 Dolaďte sa!

Dámska letná móda, to však nie sú len plavky. Nevyhnutnosťou tejto sezóny sú aj štýlové a pohodlné letné šaty, priedušná maxisukňa, nesmie chýbať ani plážový klobúk či trendy dámske slnečné okuliare s UV filtrom. Pre všetky ženy, bez ohľadu na typ postavy, sú tu tuniky rôznych farieb a vzorov, ktoré zahalia všetky nedostatky. A Vy, ktoré disponujete bezchybnou figúrou, si dajte trendy šortky na sto spôsobov. Čo rozhodne nesmie chýbať v šatníku žiadnej ženy, je štýlový overal.

Na nohy si celkom postačí dať praktické dámske letné žabky a hurá na pláž!

Facebook Comments

Leave a Reply

You may also like

Prečo sú personalizované šperky ideálnym darčekom

Šperky majú vždy špeciálne miesto v srdci väčšiny