V súčasnej dobe operatívny lízing využívajú drobní živnostníci, podnikatelia i veľké firmy, pretože sa jedná o finančne výhodné nadobudnutie vozového parku. Operatívny lízing plnohodnotne nahrádza klasický finančný lízing a nákup v hotovosti. V nasledujúcich riadkoch vám prezradíme, čo sa pod týmto špecifickým produktom skrýva za výhody.

Aby ste si urobili obraz o tom, ako operatívny lízing zaťaží mesačný rozpočet, využite špeciálnu internetovú kalkulačku od profesionála menom HERTZ Lease. V jednoduchom a prehľadnom formulári vyplníte základné informácie, napríklad o požadovanom vozidle a rozsahu služieb, pričom následne sa vám zobrazia mesačné náklady na lízing.

Komplexný servis od HERTZ Lease

Operatívny lízing prináša celý rad výhod a predností. Získate automobil, ktorý vám bude vyhovovať motorizácií aj vzhľadom, stanovíte si dobu trvania leasingovej zmluvy a možnosť poistenia. A ak vám budú vaše požiadavky schválené, stačí zasadnúť do vybraného modelu a vyraziť na cesty. Spoločnosť HERTZ Lease ponúka komplexný balík v rámci operatívneho lízingu, ktorý zahŕňa:

  • cestnú daň a diaľničné poplatky,
  • zákonné a havarijné poistenie,
  • nepretržitú asistenčnú službu,
  • vedenie knihy jázd atď.

Spoločnosť HERTZ Lease pôsobí na medzinárodnom trhu už dlhé roky, pričom vás potešia atraktívne ceny, garantované mesačné splátky a ďalšie služby. V neposlednom rade vám profesionál poskytne bezplatné poradenstvo, pokiaľ si nebudete vedieť rady, prípadne náhradné vozidlo na päť dní zadarmo, ak dôjde k pokazeniu prenajatého automobilu.

Získajte vozový park bezstarostne, bez toho aby ste museli behom chvíľky vynaložiť niekoľko desiatok tisíc eur. Vyplňte jednoduchú a rýchlu kalkuláciu, ktorá vám poskytne prehľad o tom, na koľko vás mesačne operatívny lízing vyjde. S výsledkom budete spokojní.

Autorské právo: jirsak / 123RF Reklamní fotografie

Facebook Comments

Leave a Reply

You may also like

Európsky katalóg firiem ALL-THE-BEST.EU: online platforma pre Networking

Európsky katalóg firiem a online platforma All-the-best.eu je