Žiadosť o ruku môže byť trochu preceňovaná, no vždy ide o krásny akt, teda v prípade, že vám vysnívané dievča povie áno. Na čo si dať pri žiadosti o ruku pozor a ktoré sú najlepšie miesta na jej uskutočnenie?

Pozor na náladu

Neponáhľajte sa so žiadosťou o ruku príliš. Nechcete predsa zastihnúť partnerku napríklad v zlej nálade alebo počas toho, ako ju vytočil nadriadený v práci. Bude si tak žiadosť o ruku spájať s týmto momentom, teda, ak vám vôbec odpovie kladne.

Nehádajte sa

Pred žiadosťou o ruku by ste nemali mať nejaké turbulentné obdobie a samotná žiadosť by nemala byť len spôsob, ako všetko zachrániť. Ak už chcete ženu požiadať o ruku, urobte to úprimne a bez nejakých pochybností. Pochybnosti by nemala mať ani ona a žiadosť by asi mala trochu čakať.

Nenechávajte si to na výročie

Nie je nič tragikomickejšie, ako žiadosť o ruku na výročie vášho vzťahu alebo na Vianoce. Ak už chcete ženu požiadať, nechajte si to na jej narodeniny. Nedávajte však prstienok ako jediný dar. Aby to nevyzeralo, že chcete ušetriť a skĺbiť obe udalosti do jednej.

Jej obľúbené miesto z detstva

Skvelé miesto na žiadosť o ruku je miesto, kam rada chodievala v detstve alebo v mladosti. Dávajte si pozor len na to, aby to nebolo obľúbené miesto, kam chodievala s bývalým frajerom.

Paríž

Toto mesto nesmie chýbať v žiadnom zozname. Ak nemáte práve na výlet do Paríža len kvôli žiadosti o ruku, v Európe sú aj iné krásne romantické miesta. Veľa z nich nájdete vo Viedni, v Prahe či v Budapešti. Dajte si však záležať na tom, aby to bolo miesto, ktoré nejakým spôsobom vyjadruje lásku a na ktorom sa stretávajú zamilovaní.

 

Veríme, že vám naše tipy pomôžu a že si o pár mesiacov spoločne vymeníte krásne obrúčky pred oltárom a stane sa z vás šťastný manželský pár.

 

Facebook Comments

You may also like

Prečo sú personalizované šperky ideálnym darčekom

Šperky majú vždy špeciálne miesto v srdci väčšiny