Pozná to asi každá žena. S narastajúcim vekom každým rokom cítime, ako sa pokožka našej tváre postupne uvoľňuje, stráca svoju pružnosť a začínajú sa na nej tvoriť vrásky. Tento prirodzený jav je však možné efektívne eliminovať!

Starnutie pokožky tváre, tvorbu vrások a stratu elasticity zapríčiňuje ubúdanie kolagénu. Je to práve kolagén, ktorý je základným stavebným kameňom celej kože. Kým v mladom veku je ho v pokožke dostatok a neustále sa obnovuje, s pribúdajúcimi rokmi kolagén stráca svoje pôvodné vlastnosti. Telo už nie je schopné zvlhčovať a vyživovať prirodzené kolagénové vlákna, vďaka čomu tieto vlákna strácajú pružnosť a zmršťujú sa. Tento proces je viditeľný navonok, ako vrásky a ovísajúca pokožka tváre.

V dnešnej dobe je už plastická chirurgia natoľko vyspelá, že existuje hneď niekoľko spôsobov, ako sa vrások zbaviť a prinavrátiť pokožke tváre jej mladícky vzhľad. Mnohé zo spôsobov sú však umelé a nie práve najzdravšie. Ich výsledkom je tak pokožka, ktorá už nevyzerá tak prirodzene. Sú tu ale aj metódy, ktorých výsledkom je nádherne prirodzená pokožka tváre, ktorá má vlastnosti ako zamladi. Takou metódou je práve lifting tváre pomocou mezonití.

Jednoduchý zákrok, perfektný výsledok

Lifting tváre pomocou mezonití je moderným spôsobom, ako pokožke tváre prinavrátiť jej pôvodné kontúry a pružnosť. Mezonite sú kolagénové vlákna, ktoré sa počas zákroku tenkými ihlami aplikujú do kože tváre. Pod pokožkou tak vznikne sieť týchto kolagénových nití, ktorá spevňuje pokožku a dodáva jej pôvodnú pružnosť. Keďže mezonite sú vyrobené z prírodného kolagénu, za 180 dní po zákroku sa úplne vstrebú. Výsledky zákroku sú viditeľné prakticky ihneď, pokožka vaše tváre bude zrazu pevná, pružná a bude mať mladícky šarm.

Základom skvelého výsledku je však profesionálna aplikácia mezonití. Naším tipom je klinika Frais, ktorá má v tomto type zákroku dlhoročné skúsenosti a je zárukou dokonalého výsledku. Tak neváhajte a prinavráťte si svoju dokonalú pokožku tváre aj vy!

Facebook Comments

You may also like

Prečo sú personalizované šperky ideálnym darčekom

Šperky majú vždy špeciálne miesto v srdci väčšiny