V dňoch 15. – 19. 9. 2015 prebiehal už 26. medzinárodný stavebný veľtrh FOR ARCH, ktorého súčasťou bol aj súčasne prebiehajúci veľtrh BAZÉNY, SAUNY & SPA. Spoločnosť Aquamarine Spa sa v priebehu niekoľkých rokov stala pravidelným vystavovateľom. Spoločnosť Aquamarine Spa prezentovala v tomto roku vo svojom dizajnovom stánku unikátne produkty, ktoré udávajú nový smer pre budúcnosť a inováciu v oblasti wellness.

Dokonalý relax vo vírivke

Úplne nová designová vírivka Sundance Spas zaujala väčšinu návštevníkov veľtrhu najmä svojím originálnym dreveným obložením. Čisté biele línie a štvorcový tvar dotváral štýl moderného wellness produktu, ktorý nie je určený iba pre relax, ale tiež slúži ako dizajnová ozdoba interiéru. Pokiaľ ste milovníkom elegancie, čistého a jednoduchého štýlu, ste na správnom mieste. Výhodou je i to, že vám táto vírivka priamo v pohodlí domova pomôže uvoľniť svaly, celkové napätie a odplaviť stres, ktorému je človek denne vystavovaný. Kto by predsa nechcel spraviť niečo pre svoje telo, zdravie a duševnú pohodu?

Oddych v saune je na nezaplatenie

Prevratnou novinkou bolo predstavenie vysúvacej sauny S1 od firmy Klafs. Úplne unikátna technológia udivovala každého návštevníka, ktorý objavil na prvý pohľad skryté možnosti tejto jedinečnej sauny. Sauna má hĺbku iba 60 cm, po stlačení tlačidla sa však plynulým pohybom elegantne vysunie a vznikne tak priestranná sauna s hĺbkou 160 cm, ktorá uspokojí i najvyššie nároky na saunovanie. Medzi obrovské plus patrí najmä to, že vysúvacie sauny S1 od firmy Klafs sa zmestia i do malého priestoru, takže sa nemusíte báť, že by ste ju do vašej domácnosti nezmestili. Pokiaľ ste sa rozhodli do tohto zariadenia investovať, mali by ste sa oň i poriadne starať. Pri starostlivosti si dajte teda poriadne záležať, aby boli produkty i naďalej kvalitné, spoľahlivé i atraktívne.

Antikorová vírivka – prvotriedne vlastnosti

Návštevníci stánku si mohli vyskúšať pohyblivé ležadlo SWAY od firmy Klafs, či antikorové dizajnové ležadlo od spoločnosti Imaginox.

Najväčším lákadlom pre návštevníkov stánku spoločnosti Aquamarine Spa bola však antikorová vírivka od firmy Imaginox. Milovníci relaxu ocenia perfektné ležadlo, komfort a dostatok miesta, vďaka čomu sa do vírivky zmestia pokojne i viacerí. Tieto precízne prepracované detaily boli jasnou známkou toho, že práve antikorová vírivka je hlavným produktom tohto roku.

Precízne inovatívne produkty a moderný dizajn stánku ocenila tiež odborná porota veľtrhu FOR ARCH a vyhlásila stánok spoločnosti Aquamarine Spa TOP expozíciou v kategórii nad 60m2.

 

 

Facebook Comments

You may also like

Zvládnite riešenie problémov s firewallmi Palo Alto Networks prostredníctvom špecializovaného kurzu

V dnešnej dobe, keď sú kybernetické útoky stále